14.09.2017 емре

Програма стажування викладача комп’ютерних технологій університету Афьон Кокатепе (Туреччина) Емре Байсана в рамках академічного обміну викладачів програми Erasmus + в ГНПУ імені Олександра Довженка продовжилася 12 та 13 вересня.

Колеги з Туреччини продовжили знайомство з особливостями організації та функціонування освітньої системи України. 12 вересня Емре Байсан з дружиною відвідали один з дитячих садків міста, познайомилися з прийомами роботи з дошкільниками, матеріальною базою освітнього закладу. 13 вересня турецькі гості побували на уроці інформатики у 8 класі Березівської загальноосвітньої школи, на якому учні знайомилися з правилами створення електронних листів та безпечного користування інтернет-мережею. Особливе захоплення гостей викликав концерт, в якому було представлено фольклорну пісенну і танцювальну творчість учнів школи.

Насичена програма стажування включала відвідування міського відділу освіти для ознайомлення з місцевим адміністративним органом освіти. Знайомство Емре Байсана з роботою вищої школи почалося з відкритого заняття з інформаційних технологій Welcome to Ukraine!, проведеного доктором педагогічних наук Т. Дєордіцею, на якому студенти представили результати свого навчання. Гості і учасники мали можливість оцінити красу і велич нашої держави, при цьому жюрі заходу відзначило високий рівень володіння англійською мовою студентами нашого навчального закладу.

13 вересня турецькі колеги провели зустріч із аспірантами та докторантами університету, на якій, крім іншого, були представлені презентації систем освіти України та Туреччини і участь наших викладачів у міжнародних академічних програмах.

Крім того, Т. Дєордіца провела для Емре Байсана майстер клас з Mind mapping та Mental mapping.

Бажаємо Емре Байсану успішного завершення програми стажування у ГНПУ імені Олександра Довженка!