турки уехали

Програма останніх днів перебування викладача комп’ютерних технологій університету Афьон Кокатепе (Туреччина) Емре Байсана в ГНПУ імені Олександра Довженка була дуже насиченою, адже гості відвідали заняття з фізики з використанням інформаційних технологій в професійно-педагогічному коледжі.

За словами турецького колеги, для нього цікавими виявилися не лише методи роботи викладача зі студентами, але і сам навчальний матеріал з теми «Електротехніка».

Ознайомлення Емре Байсана із системою позашкільної освіти в Україні відбувалося в приміщенні технічного відділу Глухівського міського центру дитячої та юнацької творчості, де викладачі університету з IT спеціальностей та педагоги центру ознайомили гостя з можливостями та результатами технічної творчості юних глухівчан. Особливу зацікавленість гостей викликали діючі моделі літаків та кораблів.

Викладач кафедри технологічної та професійної освіти Ігор Білевич запропонував гостю з Туреччини ознайомитися з особливостями виготовлення та використання традиційних українських дерев’яних ложок, процес виготовлення однієї з яких було продемонстровано. Результат цього процесу – авторську ложку – гості отримали в подарунок, як і традиційну ляльку-мотанку.

Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків В. Зінченко підсумував результати стажування і вручив сертифікати його учасникам.

Гості з Туреччини висловили задоволення результатами перебування у ГНПУ імені Олександра Довженка і в місті взагалі.