німці 1 день

У Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка стало вже доброю традицією вітати в середині вересня студентів спеціальності «соціальна робота» з університету прикладних наук Ціттау-Гьорліц, які продовжують програму студентських академічних обмінів між нашими навчальними закладами.

Програма тижневого перебування німецьких студентів почалася зі знайомства з нашим славним містом. Гостям пощастило з погодою, адже недільний день видався по-літньому теплим і сонячним. Отже, наше древнє місто в такий день виявилося особливо гостинним і німецькі студенти мали можливість оцінити його історичні та просто красиві місця, а закінчився недільний день відпочинком на природі.

В понеділок офіційна частина програми перебування в ГНПУ імені Олександра Довженка розпочалася із зустрічі з ректором та керівництвом університету, на якій було коротко обговорено програму роботи студентів у місті Глухові. Студенти з Німеччини відвідали зал рідкісної книги бібліотеки, де особливе захоплення викликали старі німецькі видання підручників та творів Ф. Шиллера. Свої враження гості висловили в книзі відвідувачів. Захоплення викликала і виставка студентських робіт, де гостям найбільше сподобалися витинанки з паперу.

Академічна частина програми перебування студентів почалася із занять з підготовки презентацій студентами своїх країн та розвивально-тематичного тренінгу.

AA Office Farbe de 500x316EVZ gefoerdert Logo cmyk dt 500x495  EVZ gefoerdert Logo cmyk en 500x495

Logo Meet up zweisprachig cmyk 500x161

CDToolbox rbs logo RGB 500x52