конф 29.09.2017

На Факультеті початкової освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка 28-29 вересня 2017 року відбулася конференція на тему «Формування громадянськості особистості засобами освітньої діяльності: реалії, проблеми та перспективи».

На науково-педагогічну комунікацію із зазначеної теми було заявлено 150 виступів з закладів різного рівня. Доповідачі на високому рівні, цікаво, по-сучасному розкрили теми своїх доповідей, намагаючись донести до слухачів думку про те, що громадянськість формується в діяльності, бо Україна в нас одна і її потрібно знати, любити, цінувати та плекати.

Яскравим прикладом любові до Батьківщини поділилася в своєму виступі в. о. директора КЗ «Глухівський міський краєзнавчий музей» Онопрієнко Олена Володимирівна про національний одяг українців. Почуття патріотизму викликало дефіле працівників бібліотеки з українськими хустинами та викладачів Факультету початкової освіти в сучасному національному вбранні. Всіх присутніх зацікавив спільний проект нашого факультету та учнів 3 класу Глухівської ЗОШ № 1 «Система роботи з формування громадянської компетентності учнів початкової школи», який презентувала Вчитель-методист Терещенко Валентина Миколаївна зі своїми учнями. На завершення заходу на гостей чекав майстер-клас з плетіння оберегів та екскурсія-ознайомлення з традиціями декоративного мистецтва Сіверщини.

Сподіваємося, що традиції нашого народу житимуть ще багато віків і будуть передаватися з покоління в покоління.