премога Бондар

H. Bondar 800x909

У відповідності до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної № 442 від 25.07.2017 «Про занесення до «Книги рекордів освіти Сумщини» у 2017 році» студентка Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Христина Бондар занесена до Книги рекордів освіти Сумщини у 2017 році. Фотографія рекордсменки розміщена в фойє першого поверху Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, вул. Прокоф’єва, 38).

Наші вітання студентці та щирі побажання не зупинятись на досягнутому спортивному рівні, бути взірцем для студентського колективу університету!

Довідка:
Особисті спортивні досягнення, що є рекордними:
- майстер спорту по універсальному бою; майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу;
- учасниця Чемпіонату Європи 2016 року по універсальному бою – 1 місце;
- учасниця Чемпіонату України 2016 року – 1 місце.

Служба зв’язків з громадськістю університету