gthijrehcybr
Конкурс талантів «НУМО, ПЕРШОКУРСНИКУ» ще довго на підвищених емоціях обговорюється у народі, бо це вже з десяток років є стартовою традицією в університеті – дебютом для новачків! Це вечір, коли вболівають не поза очі, а кричать і аплодують не шкодуючи себе! Хочемо разом з вами привітати факультети з переможцями, бо, перш за все, це командна перемога – командна радість!

Факультет початкової освіти представив виступ у патріотичному дусі, флешмоби, вишиванки, крилаті слова щирої віри в майбутнє і власні сили, і як результат:
ІІ місце (вокал, соло) Антоненко Олена,
ІІ місце (художнє читання) Подольська Ірина,
ІІ місце (хореографія) колектив «Імпульс»,
ІІІ місце (вокал,соло) Снітко Юлія.

Факультет філології та історії представив концептуальний виступ «ІНОПЛАНЕТЯНИ» ‒ це було в прямому сенсі сповнене блиску вторгнення творчої команди на сцену:
І місце (оригінальний жанр) – пісня на корейській мові від Зими Марини,
І місце (хореографія) – колектив «Блискавка»,
І місце (сценарне рішення) – «Інопланетяни»,
ІІ місце (ведучі) – Ткаченко Вадим,
ІІ місце (вокал, малі форми) – тріо у складі Разакової Христини, Зими Марини, Моісеєнко Анастасії.

Професійно-педагогічний коледж вразив якістю виконавства та сценічного досвіду. Всі трофеї першості здобули першокурсники, молодші за віком від своїх суперників:
І місце (вокал, малі форми) – дует у складі Тименка Олександра, Бузова Віталія
І місце (театральне мистецтво) ‒ дует у складі Тименка Олександра, Бузова Віталія,
І місце (художнє читання) ‒ Шалуханова Катерина,
І місце (вокал (соло) ‒ Усатенко Валентина,
І місце (ведучі) ‒ Журомська Анна.

Факультет природничої та фізико-математичної освіти довго плекав ідею і підготував концептуальний виступ «Середньовіччя» - театральний перфоманс с художніми номерами. Старання першокурсників не обійшли увагою:

ІІІ місце (художнє читання) ‒ Гаврильченко Влад,
ІІ місце (ведучі) ‒ Квасова Інна,
ІІ місце (ведучі) ‒ Афанасенко Іван,
ІІІ місце (хореографія) ‒ колектив «Angel girls»,
ІІ місце (сценарне рішення).

Факультет дошкільної освіти представив «Битву блондинок і брюнеток» ‒ такою була загальна гумористична концепція програми.
ІІ місце (хореографія) – танцювальний колектив,
І місце (ведучі) ‒ Салівоненко Анастасія.

Факультет технологічної та професійної освіти виборов одне єдине золото:
І місце (хореографія, соло) – Деньгуб Володимир. Загалом, першокурсники факультету зробили акцент на своїх спеціальностях, родзинкою їх виступу став ну дуже хайповий вихід під Benny Benassi!

Всіх вітаємо з дебютом!

Махоня Яна, Молодіжний центр