барви осені 2017

21-22 листопада 2017 року в Європейському університеті (м. Київ) відбувся ХХ Міжнародний фестиваль-конкурс студентської художньої творчості «Барви осені 2017». Фестиваль зібрав таланти з понад 14 вищих навчальних закладів України.

Студентство змагалось у 3-х жанрах («Вокал», «Хореографія» та «Художнє слово») та 8-ми номінаціях («народна пісня», «естрадна пісня», «авторська пісня», «народний танець», «сучасний танець», «спортивно-бальний танець», «художнє декламування», «авторська поезія»). Про те, що це справжній міжнародний конкурс свідчила велика кількість учасників з Китаю, Індії, Малі (Африка) та інших країн, молодь з яких навчається у вишах України.

Глухівський НПУ ім. О. Довженка цього року представив ансамбль Молодіжного центру «Folk-світлиця» (керівник Роман Дзекелев) у складі: Катерини Бояринової, Дар’ї Картавої, Рози Панової, Олександра Єгорова, Ігоря Шума та Романа Дзекелева у номінації «народна пісня». Учасники ансамблю презентували українську народну пісню «В садочку гуляла» у автентичній манері співу. Виконавська майстерність та самобутні образи учасників колективу була високо оцінена авторитетним журі на чолі з Вікторією Касьяновою, доцентом кафедри методики музичної освіти хорового співу та диригування НПУ імені М. Драгоманова та Київського університету імені Б. Грінченка, заслуженого діяча мистецтв України, кавалеру Ордену Святої великомучениці Варвари. У підсумку «Folk-світлиця» стала дипломантом ІІІ ступеня, поступившись двом представницям з Китаю (НПУ імені М. Драгоманова) та високопрофесійному тріо «Чисті роси» (Ізмаїльський ДГУ), соліст якого, до речі, став володарем Гран-прі. Яскравою частиною фестивалю став Гала-концерт за участі найяскравіших номерів конкурсної програми, в якому «Folk-світлиця» знову порадувала глядачів українською старовинною піснею.

Про успіх колективу на високому міжнародному рівні свідчать також гучні оплески, відгуки керівників, студентів, що брали участь у фестивалі та запрошення до участі в інших всеукраїнських та міжнародних конкурсах студентської творчості.

Учасники ансамблю щиро вдячні Євгенію Дзекелеву за допомогу у професійному зростанні колективу та голові ППОСА Інні Савицькій за фінансову підтримку.

Виховний відділ