від вузу до вузу 2017

27 листопада Глухівський НПУ ім. О. Довженка вкотре взяв участь у обласному проекті «Від вузу до вузу». Студенти з усіх навчальних закладів Сум зібрались в стінах альма матер.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся помічник ректора Володимир Любивий, утверджуючи думку про єдність студентської громади як рушійної сили успіху. Від гостей студентство привітала Ірина Почерніна, представниця Сумського міського центру дозвілля молоді, і принагідно нагородила почесними відзнаками від Управління молоді та спорту Петруню Андрія, Шаповал Юлію, Бесагу Валерію за розвиток молодіжного руху на Сумщині.

У кінці зустрічі зі словом виступив новообраний студентський ректор – Дмитро Руденко із побажаннями плідної співпраці зі студентським активом.

Атмосферу творчості дарували вихованці студій молодіжного центру виховного відділу.