міжнародна конф ФТПО

14-15 листопада на факультеті технологічної та професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка пройшла ІІІ Міжнародна інтернет-конференція «Актуальні проблеми професійної підготовки майбутніх учителів технологій та педагогів професійного навчання у вищих навчальних закладах».

У конференції взяло участь близько 160 учасників, серед яких науковці Німеччини, Польщі, Австралії, Білорусі, Латвії, Росії, Казахстану та провідні дослідники українських вишів.
На пленарному засіданні доктор педагогічних наук, завідувач кафедри технологічної та професійної освіти професор В.П. Курок розкрила проблеми підготовки майбутніх учителів трудового навчання та технологій у контексті концептуальних засад «Нової української школи». Інноваційні підходи до фахової підготовки педагогів професійного навчання в умовах Нової української школи висвітлила кандидат педагогічних наук, професор кафедри професійної освіти та технологій с/г виробництва Г.В. Ігнатенко. Завдяки он-лайн доповіді О.М. Орловської (викладача австралійської комерційної академії, студентка Королівського інституту (Австралія)) учасники конференції мали змогу ознайомитися з системою освіти та професійною підготовкою магістрів у вишах Австралії.

Варто відмітити змістовні та цікаві доповіді доктора педагогічних наук, професора Стешенка В. В. (Донбаський державний педагогічний університет), доктора педагогічних наук, доцента Резекненської академії технологій Cвєтлани Юски, кандидата педагогічних наук, доцента, докторанта кафедри технологічної та професійної освіти Благосмислова О.С., кандидата педагогічних наук, доцента кафедри технологічної та професійної освіти Білевич С.В. та заслуженого майстра народної творчості України, асистента кафедри технологічної та професійної освіти Білевича І. В.

Детально проблеми, що було окреслено на пленарному засіданні, науковці розглянули вже на наступний день у відповідних секціях.