Без имени 1

Декілька років назад зародилась ідея про співпрацю студентів ГНПУ ім. О. Довженка та вихованців творчого об’єднання «Перлина» Центру дитячої та юнацької творчості. За цей час творче об’єднання під керівництвом закоханої у свою працю Філатової Наталії Яківни отримало звання зразкового колективу.

У контексті цієї співпраці щорічно проводяться спільні виховні заходи. Не винятковим став і нинішній рік. Особливістю 2017 року було залучення до співпраці учасників дизайн-студії «Від малюнка до готового виробу» Професійно-педагогічного коледжу ГНПУ ім. О.Довженка під керівництвом Сєврюкової Валентини Єгорівни. Від університету співпрацею опікуються завідувач кафедри технологічної і професійної освіти Курок Віра Панасівна та Воїтелєва Галина Олександрівна. 12 грудня на базі факультету технологічної і професійної освіти відбувся виховний захід «Подорож у світ хустки та шляпки». Під час його проведення присутніх ознайомили з традиційними українськими головними уборами: хусткою і її різновидами, очіпком, дівочими головними уборами: стрічками, пов’язками, вінками.

Зібрання відкрив танок з хусткою, який виконала вихованиця зразкового колективу творчого об’єднання «Перлина» Центру дитячої та юнацької творчості Маша БОДРИК.

P1090847 800x600

Студентки факультету технологічної і професійної освіти ГНПУ ім. О. Довженка Кириченко Аліна та Денисенко Яна провели майстер-клас зі стародавніх способів зав’язування жіночих головних уборів з урахуванням особливостей різних регіонів України. Від старшого покоління зі спогадами про значення хустки, правилами її використання виступила Бодрик Надія Леонтіївна.

На розсуд присутнім представники дизайн-студії «Від малюнка до готового виробу» Професійно-педагогічного коледжу ГНПУ ім. О.Довженка та учасники творчого об’єднання «Перлина» провели подіум очіпків, які вони виготовили власноруч.

Ведучі звернули увагу на значення хустки зараз, а студентки Содикова Марія та Прокопенко Аліна провели майстер-клас сучасних способів зав’язування жіночих головних уборів. Захоплення у глядачів визвали подіуми хусток, стрічок, пов’язок, вінків.

P1090830 800x600

Родзинкою заходу став представлений найменшими учасниками, учнями 2-4 класів, танок-мініатюра утворення віночка з квітів під чудову презентацію, що висвітлювала значення квітів, стрічок, кольору та правил їхнього розташування у традиційному вінку. Гарним доповненням став вірш про вінок, який прочитала учениця Щітка Діана.

Не обійшли увагою і сучасні головні убори: капелюхи, кепки, бейсболки, косинки, шляпки. Заключним акордом став подіум авторських сучасних головних уборів та аксесуарів до них.
Отримавши заряд бадьорості, нові знання про головні убори та правила їхнього використання, присутні та учасники заходу покинули стіни гостинного факультету ГНПУ ім. О. Довженка.

P1090879 800x600

Кафедра технологічної та професійної освіти