бассейн відкриття

На виконання Меморандуму про співпрацю щодо ремонту басейну спорткомплексу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка в м. Кролевець від 29 грудня 2016 року, укладеного між університетом, підприємцями м. Кролевець, Кролевецькою райрадою та Кролевецькою міською радою, з метою формування фонду для укладання подальших договорів на виконання ремонтно-будівельних та монтажних робіт в басейні згідно плану робіт, складеного АГЧ університету, забезпечено виділення з місцевого бюджету коштів.

Університетом проведені роботи, які передбачались кошторисом і планом ремонту басейну: демонтаж стелі над басейнами; фарбування стелі; зачищення несучих металевих балок; штукатурення стін; шпаклювання стін; демонтаж вікон з дерев’яними рамами; монтаж пластикових вікон; шпаклювання відкосів віконних; демонтаж ванн у душовій; демонтаж плитки на стінах душової; штукатурення стін в душовій; укладка плитки в душовій; укладання мембранного покриття в малому басейні; ремонт душової кімнати тощо.

Від ідеї/завдання до реалізації – минув рівно рік. Відгукнувшись у грудні 2016 року на пропозицію місцевих підприємців-депутатів (Володимир Велесь зокрема), ректорат Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка забезпечив протягом року виконання ремонту басейну спорткомплексу в м. Кролевець. Урочисте відкриття спортивної споруди, яку люблять і цінують містяни з 1993 року, бо вона дозволяє мати комфортне і здорове дозвілля, а з 2002 року є ще й центром спортивної підготовки університету, відбулось 14 грудня 2017 року (четвер) за участі місцевої влади, представників ректорату університету, студентів та місцевих ЗМІ, громадськості.

Урочисте перерізання червоної стрічки провели проректор з адміністративно-господарчої роботи Анатолій Коротич і декан факультету педагогіки і психології Людмила Цюкало.

У вітальному виступі голова Кролевецької районної ради Микола Авраменко констатував успішний досвід цілеспрямованої співпраці між суб’єктами громади, що є результатом конструктивного підходу та реальної спроможності у вирішенні складних соціально-економічних питань, що дозволяє поліпшувати якість життя громадян на території. Начальник сектору молоді та спорту Кролевецької районної державної адміністрації Микола Безверхий згадав початок 90-х, коли басейн відкрився вперше для кролевчан. В той період спорудою опікувався Кролевецький арматурний завод, а генеральний директор якого Юрій Жарков постійно на справі доводив турботу про спортивне дозвілля містян і молоді зокрема. Досвід з минулого має слугувати вирішенню організаційних питань щодо відвідування басейну в позанавчальний час і зараз. Планується реалізувати програму фінансування проведення занять для школярів Кролевецького району вже з 18 грудня 2017 року.

Вже зараз тривають регулярні планові заняття в басейні в рамках програми підготовки педагогів в стінах Глухівського НПУ ім. О. Довженка.

Служба зв’язків з громадськістю