читання 2017

Science is organized knowledge.
Wisdom is organized life
Immanuel Kant

DSC 0159 800x533Сьомий рік поспіль Наукове товариство студентів аспірантів, докторантів та молодих учених Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка за підтримки ректорату університету організовує Міжнародну інтернет-конференцію «Глухівські наукові читання. Актуальні питання суспільних та гуманітарних наук».

Цього року конференція розпочала роботу 4 грудня урочистим відкриттям, роботою пленарного засідання та відкриттям он-лайн форуму для обговорення та обміну думками.

Варто зазначити, що такий варіант проведення конференцію дає змогу щороку розширювати «географію» конференції, а також залучати все більшу і більшу кількість учасників.

DSC 0147 800x533

Порівняно з попередніми роками, до участі у «Глухівських читаннях», окрім, звичайно, науковців із України, долучилися учені з Німеччини (Університет прикладних наук Циттау-Гьорліц), Польщі (Сілезійський університет, Білостоцький університет, Międzynarodowa wyższa szkoła logistyki i transportu), Білорусії (Мозирський державний університет імені Івана Петровича Шамякіна, Могильовський державний університет імені А. О. Кулешова,), Франції (Университет Лотарингиї), Казахстану (Карагандинський державний університеті ім. Е. Букетова) та Грузії (Тбіліський державний університет імені Іване Джавахішвілі).

Говорячи про кількість учасників конференції, до участі було подано більше 300 заявок і стільки ж тез доповідей, із якими можна ознайомитися на сайті конференції .
Не можна не зазначити, що у 2017 році до участі у роботі конференції долучилися й школярі – випускники шкіл міста Глухова, які у своїх доповідях нічим не поступалися студентам-науковцям.

Отож, наука омолоджується, розвивається, ламає кордони і стирає межі! Сподіваємось, що наступного року «Глухівські наукові читання» стануть іще масштабнішими! Запрошуємо до участі!

Заремська Іванна, керівник прес-сектору ТМУ