вибори ректора2018

У Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка 18 січня 2018 року відбулися вибори керівника закладу вищої освіти.

Цього року вибори ректора вперше було проведено за новими вимогами. Згідно із Законом України «Про вищу освіту» право голосу мали усі члени науково-педагогічного складу (253 особи), а також обрані представники від студентства (50 осіб) та допоміжного персоналу (34 особи).

Усього в списку виборців було 337 осіб, із них проголосувати з 9:00 до 15:00 – 310 (92%).

За кандидата на посаду керівника навчального закладу Курка Олександра Івановича, доктора історичних наук, професора, своє волевиявлення засвідчила 301 особа, що становить 97,1%.

За ходом виборів стежили повноважний представник Міністерства освіти і науки України та спостерігачі від кандидата. Вони підтвердили, що вибори відбулися відповідно до норм чинного законодавства та Статуту університету, з дотриманням процедури таємного голосування.

Працівники університету щиро вітають Олександра Івановича із значною довірою колективу та бажають невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів! Наснаги та енергії в подальшій діяльності!