tur 2018

22 січня Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка зустрічав Фатіха Гюнгьора, викладача англійської мови з університету Афьон Кокатепе (Туреччина), який прибув для реалізації програми академічної мобільності (викладання) в рамках проекту Erasmus +. Гостя з Туреччини тепло вітали на українській землі відповідно до традицій української гостинності: хлібом-сіллю та піснями.

Під час зустрічі з керівництвом університету було обговорено можливості та перспективи подальшого співробітництва в навчальній та науковій сферах.

Під час екскурсій Фатіх Гюнгьор коротко ознайомився з історією університету та міста. 23 лютого студенти факультету філології та історії прослухали лекцію викладача з проблем корпусної лінгвістики. На факультеті початкової освіти ГНПУ імені Олександра Довженка гостям була запропонована ігрова програма для навчання англійської мови у виконанні студентів факультету. Круглий стіл для викладачів та гостей з Туреччини був присвячений особливостям організації навчання в Україні та Туреччині. В планах гостей також відвідування міського управління освіти, дошкільного навчального закладу та загальноосвітньої школи.