гьюнгьор

Оскільки Фатіх Гюнгьор перебував у ГНПУ імені Олександра Довженка за програмою викладання, то студенти факультету філології та історії мали можливість прослухати лекції викладача з Туреччини, присвячені корпусній лінгвістиці та комп’ютерним програмам з використання англійського вокабуляру.

Студенти активно долучалися до співпраці з викладачем у процесі ознайомлення з новими лінгвістичними поняттями. Частину лекції Фатіх Гюнгьор використав для спілкування зі студентами з метою порівняльного аналізу освітніх систем Туреччини та України взагалі і підготовки вчителів зокрема.

24 січня гостям із Туреччини була організована зустріч з керівництвом відділу освіти та знайомство з роботою дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл.

Знайомство з культурною спадщиною українського народу відбулося під час відвідування гостями фолк-світлиці та концерту аматорських художніх колективів та виконавців міста.

Після закінчення програми перебування гості отримали сертифікати. Фатіх Гюнгьор висловив задоволення організацією програми його перебування в університеті та високо оцінив традиційну українську гостинність.