соборність

Ми - молоде покоління незалежної України віримо, що територіальна цілісність нашої держави, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишиться непорушною. Ми маємо бути свідомі, що лише в єдності та соборності душ можемо досягнути величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної держави, якою пишатимуться наші нащадки.

Фоторепортаж з виховного заходу Молодіжного центру університету «Рід і коріння», присвяченого Дню Соборності України та 100-річчу ІV Універсалу Центральної Ради, що відбувся 23 січня 2018 року. Аудиторія зібралася, щоб ще раз згадати і обговорити ключові державотворчі процеси, що мали місце в історії розвитку незалежної Української держави у ХХ столітті. У програмі заходу були:

• перегляд документального фільму;
• виступ запрошеного експерта Віктора Володимировича Заїки;
• художнє наповнення: авторські читання Лілії Висоцької, Катерини Карпенко, виступи Ірини Подольської, Антоненко Олени з поезією про Україну, патріотичні пісні у виконаннні Олександра Єгорова, Ірини Горбачової, Михайла Барка, гурту «Folk-Світлиця». Ведучі Віталіна Полякова, Ганна Недобуга.

До річниці бою під Крутами 31 січня 2018 року у гуртожитку №2 відбувся захід «Пам’ятай про Крути» з переглядом документальної стрічки та обговоренням зі студентами та працівниками.

Цінуйте, шануйте, любіть Україну!
Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить,
Нам берегти тебе соборну і єдину
І нам історію твою творить!