міс університету 2018

Креативності працівників молодіжного центру виховного відділу Глухівського НПУ ім. О. Довженка у підготовці до конкурсу «Міс університету» годі й дивуватись. Ця подія стала вже настільки популярною, що з кожним роком кількість учасниць перевищує умовну межу «Більше, ніж одна» представниця від факультету. Дівчата, натхненні виступами своїх попередниць, з легкістю погодилися на випробування, аби приміряти на себе титул «Міс університету – 2018».

Цьогорічна тематика конкурсу – «Міс Олімпія» – пробудила інтерес і бажання взяти участь аж у 13 студенток. Ними стали:

Валерія Хімченко, студентка факультету початкової освіти,
Юлія Саєнко, студентка факультету технологічної та професійної освіти,
Альона Ющенко, студентка факультету дошкільної освіти,
Катерина Бояринова, студентка факультету філології та історії,
Анастасія Єрмак, студентка факультету технологічної та професійної освіти,
Катерина Карпенко, студентка факультету філології та історії,
Яна Нікітіна, студентка факультету педагогіки та психології,
Анна Демченко, студентка факультету природничої та фізико-математичної освіти,
Анастасія Пономаренко, факультету педагогіки та психології,
Анастасія Личова, студентка Професійно-педагогічного коледжу Глухівського НПУ ім. О. Довженка,
Оксана Сергієнко, факультету природничої та фізико-математичної освіти,
Крістіна Разакова, студентка факультету філології та історії,
Анастасія Салівоненко, студентка факультету дошкільної освіти.

Вишукані, красиві, граційні, харизматичні, безмежно талановиті та ерудовані богині постали у дефіле «Олімпія», «Афродіта», «Реінкарнація», конкурсі талантів, інтелектуальному конкурсі «Троянський кінь». Зі слів представниць, розгулятися було де.

Попри неабияку складність обрати серед красунь верховну Богиню, журі все ж таки зробило вибір. Короною і титулом «Міс університет – 2018» відзначено студентку Професійно-педагогічного колежу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Анастасію Личову. Першою Віце-Міс університету обрано Катерину Бояринову, яка ще й полонила глядацьку аудиторію, здобувши титул «Міс глядацьких симпатій». Звання «ІІ Віце-Міс університету – 2018» присуджено Валерії Хімченко. Також було відзначено й королеву Instagram он-лайн конкурсу «Miss Beauty – 2018» Дарину Гапоченко.

Завдяки неабиякій підтримці спонсорів – мережі ювелірних бутиків «Gold», компанії «Avon», Первинній профспілковій організації студентів та аспірантів Глухівського НПУ ім. О. Довженка на чолі з І. М. Савицькою, благодійному фонду «Глухів – єдність» (Б. Мелехін та О. Дудуков), магазину «Глобус» –, кожна з учасниць отримала цінні подарунки.

Вітаємо переможиць і учасниць дійства! Рівень підготовки кожної представниці був дійсно високим. Щиро дякуємо і організаторам, і всім, хто допомагав творити це шоу краси й таланту. Хай студентське життя повниться новими незабутніми подіями.