аня гриша

Досвід міжнародного академічного обміну студентів спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (Англійська)) Бондаревої Анни та Кушніра Григорія.

«Програма Еразмус+ - це чудова можливість для студентів нашого ВНЗ побачити світ та спробувати свої сили в кращих університетах Європи. Ми були перші, хто прийняв участь у цій програмі. Звичайно, було трішки страшно, бо все ж таки чужа країна, в якій мало хто говорить англійською. Але після двох тижнів перебування в Туреччині ми зрозуміли, що хвилювалися даремно, адже ми не відчуваємо себе іноземцями. Вже з перших годин перебування в цій чудовій країні всі, кого ми зустріли, з усіх сил намагалися нам допомогти, навіть не розуміючи нас. Такій гостинності позаздрять багато країн. Хоча місто, в якому ми навчаємося, вважається досить маленьким, територія університету просто величезна, умови проживання та навчання просто супер, це саме те, чого очікуєш від європейського університету. Ставлення викладачів до студентів неймовірне. Нам здається, що викладачі більше, ніж ми самі, були раді, що ми обрали їх предмет.

Сказати що ми задоволені, це нічого не сказати. Якщо вам випаде можливість навчатися закордоном, то навіть ні на хвилину не задумуйтеся, а просто погоджуйтеся, адже такого шансу може більше й не бути».