trening po

4 квітня на факультеті початкової освіти Глухівського НПУ ім. О. Довженка було організовано та проведено круглий стіл «Новій школі - новий учитель», у рамках якого відбулася зустріч з методистами з початкової освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО З. В. Декуновою та А. М. Лавською.

Участь у заході взяли перший проректор Глухівського НПУ ім. О. Довженка, кандидат педагогічних наук, доцент Г. П. Кузнецова, викладачі кафедр теорії і методики початкової освіти (завідувач – кандидат педагогічних наук, доцент В. О. Собко), педагогіки та психології (завідувач – доктор педагогічних наук, професор Л. Я. Бірюк), педагогіки та менеджменту освіти (завідувач – доктор педагогічних наук, професор Г. В. Луценко).

Представники Сумського ОІППО провели тренінг для довженківців з метою ознайомлення з проектом Державного стандарту початкової загальної освіти та модельною освітньою програмою, поглиблення розуміння інтегрованого підходу, розвитку навичок планування в умовах інтегрованого підходу та оцінювання освітніх досягнень учнів, розуміння особливостей організації освітнього середовища, орієнтованого на дитину.

Під час заходу було розглянуто не тільки теоретичні засади Нової української школи, а й представлено практичну реалізацію. Особливий інтерес в присутніх викликала методика організації ранкових зустрічей.

По завершенню тренінгу учасники отримали сертифікати.

Колектив Глухівського НПУ ім. О. Довженка висловлює щиру вдячність організаторам за проведений захід, набутий досвід, що сприятиме підвищенню професійної компетентності.