студвесна2018

3 травня у Глухівському НПУ ім. О. Довженка відгриміло традиційне свято - арт-фест «Студентська весна-2018»!

Талановите студентство ЗВО та Професійно-педагогічного коледжу змагалося за перемогу у 10 номінаціях та 37 номерах. На сцені університету було по-справжньому гаряче: сміливість вибору вокального репертуару, грація та драйв запальних танців, чутливість художнього читання та авторської поезії, справжні музичні експерименти, театральні пристрасті, оригінальність сценічної майстерності ведучих та батл факультетів у сценарному рішенні доводять неабиякий темп розвитку молодіжного руху та пояснюють важкість роботи журі у складі Романа Дзекелева, Ксенії Власенко, Анни Левади та Руслана Ярини (XaSh).

Як і в минулому році, цьогорічний фест став «арт-парою» для студентів та гостей. Можна було не лише дивитися та слухати, а й підтанцьовувати, попиваючи каву-чай та смакуючи гостинчики на «Candy-shop».

Організатором заходу традиційно став Молодіжний центр університету у співпраці зі Студентським самоврядуванням.

Фото – Оксана Лазоренко