зелена миля

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка долучився до Всеукраїнського легкоатлетичного забігу «Зелена миля-2018», який проводився 01 червня 2018 року по всій Україні і планується щорічно на День захисту дітей.

Університетська молодь (студентство і викладачі) добровільною участю в забігу (не на час, хто перший, а – біг підтюпцем, «джоггінг», як кажуть американці, маючи на увазі такий формат бігової активності як важливий і безумовний компонент здорового способу життя) об’єднались навколо ідеї поширення здорового способу життя, екологічної безпеки та чистої «зеленої» енергії як усвідомлену заміну забруднювачам атмосфери планети Земля.

Участь в забігу взяли студенти університету і коледжу, фахівці виховного відділу, викладачі кафедри безпеки життєдіяльності, фізичного виховання і здоров’я людини університету та коледжу, лідери студентського самоврядування та студентської профспілки (понад 30 осіб). «Зелена миля» в Глухові має протяжність 4-х кіл навколо міського парку (понад 1600 метрів), є доступною для кожного і кожної, незалежно від віку і статусу. Приємно, що члени ректорату університету також взяли участь у забігу!

Студентська профспілкова організація Глухівського НПУ ім. О. Довженка (голова Інна Савицька) підготувала сюрприз кожному, хто взяв участь у забігу – безкоштовна філіжанка кави в ресторані «Гетьманщина» як можливість приємного продовження спілкування у вільний час (акція діє до 08.06.2018).

Забіг «Зелена миля» ініційований Міністерством освіти і науки України спільно зі Спортивною студентською спілкою України, Національним олімпійським комітетом України для поширення здорового способу життя, пропаганди охорони навколишнього середовища засобами рухового активізму громадян. Приємний та активний початок літа запам’ятається «зеленою милею» на довго, бо об’єднав під кроною дерев міського парку в Глухові навколо майбутнього.

Служба зв’язків з громадськістю

Автор : joomla блоги