студміс сумщини 2018

25 травня у сумському розважальному комплексі «Діалог» відбулося свято краси і талантів - конкурс «СтудМіс Сумщини 2018» у стилі «Чаклунки Хогвардсу». Цьогоріч організатори виклалися на повну у створенні атмосфери з фільму про «Гаррі Поттера».

Наш навчальний заклад представляли Анастасія Салівоненко (ФДО) та Анастасія Личова (ППК). Глухівський університет звик дивувати сумську публіку своїми виступами. Це рік не став вийнятком. Найяскравіша вокально-інструментальна композиція та запальна «Циганочка» буквально «підірвали» зал. На усіх дефіле наші дівчата трималися впевнено та невимушено. Інтелектуальний конкурс витримали на всі «100»!

У підсумку Анастасія Салівоненко стала «Міс витонченість», а також перемогла у Інтернет-конкурсі і здобула титул «Міс-Інтернет». У свою чергу Личова Анастасія стала «Міс грація». Дівчата отримали цінні призи та подарунки від спонсорів та організаторів.

Перемогу здобула представниця Сумського державного університету, і отримала корону з рук переможниці минулого року – Віталіни Полякової. Команда університету та коледжу вкотре пересвідчилась у гідному представництві та високому рівні підготовки учасниць конкурсів обласного та всеукраїнського рівня.

Молодіжний центр глибоко вдячний за організацію поїздки до м. Суми групи підтримки учасниць Первинній профспілковій організації студентів та аспірантів на чолі з Савицькою І. М.