мистер 2018

29 травня 2018 року у Міському палаці культури відбулось вибухове шоу, де за звання «Містер університету» зійшлися в битві 9 відчайдухів.

Заявки на участь у конкурсі «Містер університету-2018» подали найталановитіші та найхаризматичніші хлопці, які просто перенеслись у часи, коли спис і сокира вирішували все, а хутро тварин зігрівало тіло у найхолоднішу пору року. Хлопці настільки вжились у тематичний образ, що навіть погляд, рухи та войовничий клич більше підійшли б для степового простору, ніж для сцени.

На сміливців чекало змагання у 5 конкурсах: дефіле «Сварог», дефіле-перевтіленні «Ідол», інтелектуальному конкурсі «Велесова книга», шоу-талантів «Руни» та заключному дефіле «Вальхалла». На сцену МПК вийшли герої культових кінофільмів, добре відомих з дитинства мультфільмів, персонажі студії «Marvel», гумористичні герої, відомі співаки сучасного шоу-бізнесу, був навіть Микола Гоголь з «Мертвими душами». У конкурсі талантів містери представили себе на повну: проникливі монологи, ліричні пісні, музичний театр, танці, гра на баяні, жонглювання світлодіодними фаєрболами, навіть влаштували запальну дискотеку від DJ Matroskin.

Цього року команда Молодіжного центру підготувала хлопців до справжнього шоу мужності та харизми. За останнє дефіле всі судді проголосували одностайно: по 6 балів кожному. Цим самим підкреслили – для них усі – переможці. Але головний титул знайшов свого володаря. Містером університету за підсумками всіх конкурсів став студент факультету ФФІ Володимир Лобушко. Перший віце-містер – також представник ФФІ Володимир Корж. II віце-містером став студент ФПФМО Олександр Бут. Глядацькі симпатії за sms-голосуванням отримав студент Професійно-педагогічного коледжу Олександр Тименко. Це той самий конкурс, у якому, окрім цінних подарунків, хлопці отримали квіти від дівчат, які зграйками вибігали на сцену, щоб привітати своїх фаворитів.

Молодіжний центр