Каштани 2018

З 21 по 26 травня 2018 року в Києві відбулася феєрична подія у молодіжному fashion-середовищі.

128 дизайнерів-модельєрів одягу, 32 дизайнери-модельєри взуття та 48 дизайнерів текстилю з України, Польщі, Білорусі, Молдови, Нігерії, Грузії та Великобританії змагалися за право називатися кращими на XVIIІ Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів-модельєрів «Pecherski Kashtany».

Пишаємося нашими студентами факультету технологічної і професійної освіти, які вибороли призові місця на такому престижному конкурсі: Ольга Василенко, авторка пальта ручної роботи «World Travel» була визнана кращою у номінації «Печворк», Альона Комарова за вишиту сукню «Вишиванці – БезВіз!» здобула 3 місце у номінації «Вишивка». Куратор учасників конкурсу Світлана Білевич, доцент кафедри технологічної і професійної роботи, щаслива, що має таких талановитих студентів.