компартивістика 2018

Викладачі кафедри іноземних мов та методики викладання взяли участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2018: трансформації та інновації в освіті у глобалізаційному світі», яка відбулась 7-8 червня 2018 р. в Інституті педагогіки НАПН України.

Відкриваючи конференцію, віце-президент НАПН України Олег Топузов наголосив на важливості спілкування науковців-компаративістів у сучасних умовах, що дає можливість вирішувати нові освітні завдання, розширювати освітні перспективи, брати участь в освітніх проектах різного масштабу.
Учених привітала начальник управління дистанційних освітніх послуг Національного інституту освіти Республіки Білорусь Гюльнара Юстинська, представник Національного офісу Еразмус+в Україні Петро Крайніков, академік, секретар відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України, дійсний член НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Світлана Сисоєва.
Координатор проекту ЄС «Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях», професор Оксана Заболотна ознайомила присутніх із особливостями освітнього модулю Жана Моне.
Члени експертної ради з підготовки дисертацій професори Анатолій Вихрущ, Оксана Заболотна, Оксана Першукова, Оксана Ковальчук, Надія Федчишин надали корисні практичні поради з написання наукових статей та інших наукових робіт.
Заступник директора Інституту педагогіки НАПНУ Тетяна Засєкіна розповіла про трансформації та інновації в українській початковій освіті, а Гюльнара Юстинська ознайомила учасників конференції з інноваціями у білоруській освіті.
Під час роботи конференції відбулось підписання договору про співпрацю між кафедрою іноземних мов та методики викладання ГНПУ ім. О.Довженка та відділом порівняльної педагогіки Інституту педагогіки НАПН України.