емре юккель

11 червня до Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка завітали колеги із Afyon Kocatepe University (Туреччина).

Програма стажування Юнуса Емре Юккеля передбачає ознайомлення викладача із системою освіти в Україні, з особливостями організації навчального процесу в ГНПУ імені Олександра Довженка, участі в круглих столах, організованих викладачами кафедри фізико-математичної освіти та інформатики, ознайомлення із особливостями роботи позашкільних закладів освіти, викладання для студентів нашого університету.

Англомовний супровід візиту забезпечують викладачі кафедри іноземних мов та методики викладання і студенти спеціальності «Мова і література (англійська)».

Перший день стажування розпочинається із офіційної зустрічі, традиційних вітань і ознайомлення з історією університету та його бібліотечними фондами.