diplomovana jun2018

27 червня 2018 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістрів у стінах Глухівського НПУ ім. О. Довженка. Документи про освіту отримали випускники факультету філології та історії, факультету природничої і фізико-математичної освіти, факультету початкової освіти, факультету технологічної та професійної освіти.

Конференційна зала університету виблискувала красою та дихала молодістю. Студенти, подолавши усі освітні рубежі, підійшли до найочікуванішої події – отримання документів про повну вищу освіту. На адресу випускників звучали слова привітання від першого проректора університету Г.П. Кузнецової, професорсько-викладацького складу, деканів, колег по навчальним аудиторіям. Атмосферу справжнього свята створили талановиті виконавці молодіжного центру – С. Максимчук-Макаренко, С. Бутко, К. Москаленко, Р.Дзекелев. Хвилюючим і сповненим душевного трепету був виступ магістранти факультету філології та історії Стрілець Марини, яка висловила шану та повагу від імені всіх випускників університетові.

Віримо, що життєва дорога випускників буде світлою, що вони обов’язково знайдуть своє місце у професійній діяльності, що саме вони будуть запроваджувати освітню реформу вже в новій українській школі, що любов до сивочолого красеня, університету, вони пронесуть через усе життя, бо роки навчання – найкращий час у житті кожного із нас.