1ver2018

1 вересня – сакральний початок нових звершень, досягнень та успіхів. Тримаючи в руках барвисті букети літа, ми зустрічаємо урочисту й сповнену натхненної праці осінь.

Цього навчального року колектив університету підійшов до проведення урочистостей з нагоди Дня знань по-новому, запропонувавши децентралізоване свято, що дало змогу кожному студентові відчути себе невід’ємною частиною великої освітянської родини, гордістю й надією обраного факультету. Переступивши поріг Альма-матер, студенти відчули відповідальність за процес творення сучасної сторінки розвитку університету, розвиток академічних традицій і національних цінностей, зміцнення авторитету педагогічної освіти у світовому просторі.

Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Слава і шана тим, хто вміє зробити складні речі простими та доступними, буденне – цікавим і змістовним.

Як символ невичерпності педагогічної снаги ми з року в рік несемо квіти до меморіальної дошки іменитого випускника, різнобічного творця та зодчого українського кінематографа Олександра Петровича Довженка, говоримо про гордість й велич українського духу, схиляємо голови у жалобі за загиблими воїнами-визволителями м. Глухів у роки Другої Світової Війни.

Нехай цей новий навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання світу й себе, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.