day sport 2018

Ранок вересневого дня наповнював дитячий сміх, молодіжний гомін багатьох сотень учасників фізкультурно-спортивного свята на міському стадіоні. Сонячне проміння вихоплювало прапори, різнобарвні кульки, усміхнені обличчя присутніх, в яких відчувалось прагнення бути серед найкращих, відчувати красу моменту – своєрідного апогею фізкультури і спорту місцевого рівня.

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка та професійно-педагогічний коледж університету взяли активну участь у святі. Традиційно були презентовані публіці спортивні досягнення за минулий рік. Ведучі презентації фахівці виховного відділу Яна Махоня і Андрій Гурець акцентовано зупинились на природі спортивної успішності університету, що полягає в єдності студентства і викладацького складу в прагненні бути кращими (університетський спортивний клуб отримав кубок за перемогу у міському змаганні серед ЗВО міста). Кращі спортсмени і тренери-викладачі були відзначені грамотами міського голови. Серед нагороджених представники університету: викладач Андрій Самусь (керівник спортивного клубу університету) і студентка Анна Ситник (біатлоністка).

Показові виступи презентували можливість університету в сфері поширення степ-аеробіки (виступ групи студенток Girls Band GNPU, керівники Хлус Наталія Олександрівна та Цись Наталія Олександрівна) і розвитку рукопашного бою (клуб «Якудза», керівник студент Андрій Петруня). Коледж порадував вишуканою спортивно-гімнастичною композицією. Яскравими і цікавими були показові виступи від інших навчальних закладів міста Глухів.

Маленька крапля показова – це яскрава презентаційна робота! Всі вагомі досягнення вже здійснились, відбулись і тепер залишається назвати наші спортивні гучні пригоди за минулий рік:

Кубок Європи (дзюдо), чемпіонат Європи  і Кубок світу (спортивна радіопеленгація), Міжнародний турнір (бокс), Матчева зустріч Україна-Білорусь (бокс), Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Україна-Кіпр-Ізраїль-Румунія-Болгарія (легка атлетика), Відкритий кубок України (дзюдо), Командний чемпіонат України (самбо)…

А за великими спортивними турами криється велика робота малими крихтами на місцях: почни її прямо зараз, зі спортивних секцій, які функціонують у нас в університеті!

Спортивні заходи до Дня фізкультури і спорту (стрільба з гвинтівки, волейбол, футбол, перетягування канату тощо) тривали протягом двох днів.

Служба зв’язків з громадськістю університету