olimp urok 2108

Міжнародний день студентського спорту відзначається в Україні з 2015 року і в цьому році в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка вирішили привернути увагу до студентського спорту як важливого компоненту спортивного руху в Україні в цілому за рахунок поєднання традиційного олімпійського театралізованого шоу («Олімпійський урок») та спортивного змагання – квесту «145 років – 145 разів».

На центральній площі університету 20 вересня 2018 року (четвер) зібрались всі, для кого спорт не лише красиве слово, а й спосіб життя. Серед запрошених гостей: Марина Залюбівець, майстер спорту з біатлону (викладачка фізичного виховання з ППК), фахівці відділу спорту і молоді Глухівської міської ради Катерина Фесенко та Олександр Никитченко (до речі – випускники університету, активні громадсько-спортивні діячі). Звертаючись до студентства, гості акцентували увагу на важливості занять спортом і веденні здорового способу життя в постійному режимі. Спорт обирає сильних духом і тілом людей, здатних удосконалюватись в майстерності за рахунок натхненної та цілеспрямованої тяжкої праці під час тренувань і на змаганнях. Заклики, які мають стати моральними імперативами, бути дороговказами до студентського успіху, звучали по особливому в цей святковий день, линули далеко за межі центральної площі університету.

Участь у квесті «145 років – 145 разів» (до ювілею університету, якому у 2019 виповнюється саме 145 років!) взяли всі без виключення навчальні підрозділи університету: команди факультетів і коледжу. Спортсмени і спортсменки знали, що їм доведеться відтискатись від землі/плитки (дозволялась необмежена кількість як дівчат так і хлопців, відтискання в складі команди по колу, допоки не виконається завдання – сумарна кількість відтискань 145 разів). Спочатку, згідно умов квесту, відтискався хлопець, за ним – дівчина, потім знову – хлопець, потім – дівчина і т.д. Судді фіксували кількість кожного/кожної і час, за який команда виконала вправу. Перемагає в квесті та команда, яка за менший проміжок часу виконала завдання – відтиснутися від підлоги/землі 145 разів сумарно (командою).

Отож, всі команди впорались менше, аніж за три хвилини. Є 145 разів! Перемогу у квесті отримала команда ППК, друге місце – команда ФДО (збірна) і третє – команда ФТПО.

День студентського спорту – особлива нагода подякувати тим багатьом студентам і студенткам університету, які своїми спортивними звитягами прославляють рідний університет, Сумську область та Україну! Подякувати викладачам та тренерам, які виховують талановиту студентсько-спортивну молодь!

Зі святом студентського спорту!
Тільки найвищих результатів,
досягнення спортивних мрій та олімпійських цілей!

Служба зв’язків з громадськістю