turkey 09 2018

З 17 по 22 вересня Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка зустрічав викладачів з університету Афьон Кокатепе (Туреччина), які перебували в нашому закладі вищої освіти в межах реалізації програми академічної мобільності в рамках проекту Erasmus + з метою здійснення стажування та викладання начальних дисциплін.

Під час зустрічі Hakan Bayirli, Eray Eğmir, Muhammed Recai Türkmen з керівництвом університету було обговорено можливості та перспективи подальшого співробітництва в навчальній та науковій сферах.

У межах відвіданих екскурсій іноземні викладачі ознайомилися з історією університету та міста. Студенти факультету початкової освіти прослухали цикл лекцій Muhammed Recai Türkmen із проблем застосування нечіткої логіки в освіті. Також гості з Туреччини разом з викладачами факультету відвідали Глухівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2, де вивчили особливості організації освітнього процесу початкової і середньої ланки.

Гості взяли участь у семінарі «Підготовка фахівців початкової освіти: європейський та вітчизняний досвід» та круглому столі «Використання народно-пісенних традицій у підготовці майбутніх учителів початкових класів».

Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків В. Зінченко підсумував результати стажування і вручив сертифікати його учасникам.