teachers day 2018

Щороку в усьому світі 5 жовтня відзначають День учителя, а перша неділя жовтня в Україні – ще й День працівника освіти.

Університет, виконуючи свою освітню місію, усвідомлено і цілеспрямовано репрезентує кращі практики як у навчальній, так і в позанавчальній роботі, активно діючи в рамках інноваційного підходу до реалізації концепції «Нова українська школа». Тисячі випускників і випускниць (так само, як і тисячі сучасних студентів і студенток), готових до пожиттєвого пошуку в освітній сфері – це безумовна гарантія успішного розвитку і формування молодого покоління сіверського краю, України в цілому. Професіоналами не народжуються…

В рамках програми децентралізації виховної роботи, розвитку її наскрізної функції задля активізації студентства засобами включення на низовому рівні в університеті відбулися заходи, присвячені професійному святу педагогів. Для тих, хто самовідданою працею виховує нове покоління педагогів, передає свої знання та життєвий досвід, слугує джерелом мудрості, доброти, моральним та духовним орієнтиром, надихає на нові творчі, наукові звершення, на факультеті природничої і фізико-математичної освіти 05 жовтня 2018 року проведено святковий концерт під керівництвом доцента кафедри біології та основ сільського господарства, відповідальної за виховну роботу ФПФМО Ліани Володимирівни Бурчак, що став справжнім подарунком. Родзинкою заходу стали творчі конкурси, вікторини та святкова лотерея, спонсором якої стала Наталія Гончарова – колишня випускниця факультету, нині – чудовий майстер виробів ручної роботи. Із вітальним словом до присутніх звернулася декан факультету – кандидат педагогічних наук, доцент Марина Володимирівна Хроленко.

…І знову лунала музика та майоріли осінні квіти. І в черговий раз кожен присутній зміг переконатися, що педагогічна праця – це благородна праця, а ми – велика, дружна педагогічна сім’я.
В інших навчальних підрозділах університету також активно вітали з професійним святом.

Зичимо всьому трудовому колективу університету міцного здоров’я, творчої енергії та святкового настрою!

З Днем працівників освіти! З Днем учителя!

Служба зв’язків з громадськістю