im styp 2018

Щороку, починаючи з 2004 року, проводиться визначення і нагородження іменних стипендіатів голови Сумської обласної державної адміністрації. За час існування студентської відзнаки нагороджено 560 осіб, в т.ч. понад 60 – з нашого університету.

Сумщина – край вищої освіти і це не перебільшення, бо на її теренах діють 27 закладів вищої освіти, навчаються понад 36 тисяч студентів і студенток, працюють понад 5000 осіб з числа професорсько-викладацького складу, педагогів та адміністраторів вищої освіти.

Чудового жовтневого ранку а залі засідань Сумської облдержадміністрації зібрались понад 40 студентів-номінантів, викладачі, гості аби отримати особливий інтелектуальний імпульс вдячності від місцевої (регіональної) влади, спрямований на мотивування нових звершень в науковій, проектній, спортивній активності. Як зазначив голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, майбутнє твориться руками молоді і його якість залежить від ініціативи і готовності до відповідального творення.

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка у 2018 році у якості стипендіатів представляли:

- Анна Недобуга, студентка 3 курсу ОС «Бакалавр» факультету філології та історії;
- Яна Нікітіна, студентка 4 курсу ОС «Бакалавр» факультету педагогіки і психології;
- Тетяна Бухтата, студентка 3 курсу ОС «Бакалавр» факультету дошкільної освіти;
- Олександр Тименко, студент 2 курсу ППК.

Вітаємо кращих представників і представниць студентського колективу з визначним особистим досягненням!

Бажаємо аби досягнутий рівень був збережений протягом всього періоду навчання в університеті та послужив успішній реалізації його громадської місії!

Служба зв’язків з громадськістю