144 univeru

За традицією, 25 жовтня Глухівський національний педагогічний  університет імені Олександра Довженка відзначає свій День народження.

На сьогодні  це один із найстаріших закладів вищої освіти нашої країни. За роки свого існування на час навчання він став рідним домом для десятків тисяч здобувачів освіти. У його стінах долучилися до скарбниці знань тепер відомі науковці, письменники, громадські діячі, серед яких О. Довженко, С. Сергєєв-Ценський, Янка Журба, С. Шаповаленко, Ф. Овчаренко, М. Вашуленко.

Святкування Дня народження університету – це та подія, яку з нетерпінням чекають студенти та викладачі, адже з цієї нагоди можна ще раз зібратися в дружному колі у щирій та невимушеній атмосфері. Цьогоріч урочистості розпочалися не на сцені, а в фойє, де кожен охочий міг висловити іменнику побажання, уписавши його в червоний аркуш паперу у формі серця й приліпивши на спеціальний стенд. Невід’ємною частиною урочистого свята стала й концертна програма, у якій прозвучали щирі вітання від адміністрації, слова вдячності від ведучих і гостей заходу та були показані яскраві творчі номери: музичні, танцювальні, театральні, фаєр-шоу. Протягом програми концерту лунали гучні оплески від глядачів, що заповнили актовий зал університету і не пожалкували про півтори години, проведені разом в дружньому мистецькому колі.

Приємно, що до участі в концерті долучилися не тільки студенти старших курсів і вже сформовані університетські та міські колективи «Folk світлиця», козацький клуб «Гарда», літературно-мистецька студія «Слово», колектив  брейк-дансу «Hot Unity», а й першокурсники, які тільки нещодавно переступили поріг alma mater, проте вона уже запалила їхні серця, розкрила таланти, дозволила отримати насолоду та захват творчої праці.

Урочистості показали, що «колишніх» довженківців не буває, адже у святковій програмі взяли участь вихованці, тепер випускники університету ХАШ (Р. Ярина), О. Ланін, Р. Дзекелев, К. Нетеча.

Усі присутні отримали максимально  позитивні емоції, а університет розпочав писати нову сторінку життя.

Vivat Academia! Vivant professores! Vivat membrum quodlibet! Vivant membra quaelibet! Semper sint in flore!

Служба зв’язків з громадськістю