main1

Одним із напрямів діяльності студентського активу університету є його участь у волонтерській роботі. Сьогодні це потужний рух, який відіграє важливу роль у забезпеченні гуманітарної та благодійної допомоги й працює у сферах соціального захисту, охорони навколишнього середовища.

Важливим напрямом волонтерства також є допомога українським бійцям в зоні проведення ООС. Так, на передовій українській армії досі бракує маскувальних сіток, які застосовуються для приховування озброєння, військової техніки, інженерних споруд тощо. Тож, студенти факультету дошкільної освіти за ініціативи декана канд. пед. наук І. Куліш, голови волонтерського сектора факультету дошкільної освіти О. Осадчої та її замісника Н. Безделової долучилися до виготовлення цього необхідного реманенту. Для придбання основ для захисних сіток студентами факультету проводився збір макулатури. За час безстрокової акції, яка бере початок із першої половини жовтня, уже вдалося зібрати близько 180 кг паперу, що піде на переробку. Його передано до «Центру активних глухівчан».

Також днями цій громадської організації були вручені кошти на придбання основ для сіток від студентів факультету філології та історії.

Висловлюємо подяку усім, хто долучився до акції «Збери макулатуру – допоможи солдату», до виготовлення сіток та до збору коштів, адже ця допомога може комусь врятувати життя.

Служба зв’язків з громадськістю