main2

24-25 жовтня 2018 року кафедрою іноземних мов та методики викладання було проведено І Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «СУЧАСНА ІНШОМОВНА ОСВІТА УКРАЇНИ ТА ЗАРУБІЖЖЯ: СТАН, ВИКЛИКИ І ПЕРСПЕКТИВИ» Співорганізаторами конференції виступили відділ порівняльної педагогіки інституту педагогіки НАПН України та Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

До участі у конференції було запрошено представників різних навчальних закладів України та зарубіжжя: Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини; Київська міжнародна школа; Київський лінгвістичний національний університет; Воєнно-дипломатична академія імені Євгенія Березняка, м.Київ; Херсонська державна морська академія; Australian Academy of Commerce, Sydney; «Green Forest School», м. Львів; World School. Language. Math & Science, м.Київ; Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка та ін.

З привітальним словом виступив Зінченко Володимир Павлович, кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

На пленарному засіданні виступили: Лавриченко Наталія Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземних мов та методики викладання; Wolf  Bloemers, Prof. Dr. Dr. h.c. et Prof. h.c. mult.; Лагодинський Олександр Сергійович, доктор педагогічних наук, професор, начальник кафедри іноземних мов Воєнно-дипломатичної академії імені Євгенія Березняка, м.Київ; Локшина Олена Ігорівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач відділу порівняльної педагогіки Інституту педагогіки НАПН України; Гнаповська Людмила Вадимівна, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри іноземних мов ННІБТ «УАБС» Сумського державного університету; Бутова Віра Олександрівна, асистент кафедри іноземних мов та методики викладання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка; Петрук Марина Леонідівна, магістр філологічних наук, викладач англійської та латинської мови Глухівського медичного училища, комунального закладу Сумської обласної ради та інші, які представили свої ідеї щодо навчання іноземних мов у нашій країні та за кордоном.

Усі учасники конференції мали можливість взяти участь у майстер-класах з проблем навчання іноземних мов та оцінювання навчальних досягнень.