pershokursnik2018

22 листопада в актовій залі університету відбувся традиційний конкурс талантів «Нумо, першокурснику!» під гаслом «Розфарбуй своє студентське життя!». Цього року яскравих, творчих номерів, що вповні розкрили філософію цієї фрази, було справді багато. Студенти-першокурсники із різних структурних підрозділів вишу змагалися між собою у вмінні вести шоу-програму, у хореографії, сценічному, театральному та вокальному мистецтвах.

Компетентне журі, до складу якого увійшли Катерина Нетеча (художній керівник РБК), Руслан Ярина (співак «ХАШ»), Анна Аносова (аніматор, керівник дитячих гуртків), Роман Дзекелев (учитель ЗОШ № 3, екс-керівник МЦ університету), до кінця тижня визначать переможців, яких буде нагороджено 29 листопада на загальноуніверситетському заході «Студент року». Проте й зараз ми можемо стверджувати, що до нас прийшла талановита молодь, яка здатна запалити своєю енергією глядачів та творити нову історію Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Бажаємо юнакам та дівчатам нових творчих ідей!

Служба зв’язків з громадськістю