golod

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи, яким вшановують громадський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. 5 років тому трагічні події на Майдані назавжди змінили історію нашої Держави, продемонстрували прагнення українського народу до життя без корупції, утвердження і збереження прав і свобод, демократичного ладу. Під кінець місяця (24 листопада) припадає й інша скорботна дата для українців – це День пам’яті жертв голодоморів та 85-ті роковини Голодомору 1932–1933 років в Україні – україноциду.

Такі події не можна забувати і викреслювати з нашої пам’яті, адже «хто не пам’ятає минулого, той не має майбутнього», тому вони не залишили байдужими колектив нашого університету. Так, на факультетах було проведено кураторські години у формі тематичних читань, уроків патріотичного виховання. Відбувався показ фільмів про події Євромайдану та Голодомор. Працівники бібліотеки організували тематичні виставки.

У ці дні під час відкриття чи завершення сеансів документального кіно про права людини Docudays UA помічник ректора В. А. Любивий та фахівець виховного відділу Д. А. Марєєв звертали увагу присутніх на події, зображувані у фільмах, залучали студенів до активної дискусії.
Заходи, присвячені Дню гідності і свободи та Дню пам’яті жертв голодомору, завершилися зачитуванням спогадів очевидців, хвилинами мовчання та акцією «запали свічку».

Тож, пам’ятаймо та шануймо історію нашої Держави! Єднаймося заради майбутнього!

Служба зв’язків з громадськістю