stud roku 2018

29 листопада в актовій залі університету відбулася одна із найбільш масштабних і яскравих подій року – церемонія вшанування кращих студентів Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, яку організував актив університету на чолі зі студентами-магістрантами Є. Нещимною та Д. Бабенком.

На конкурс було висунуто 55 кандидатів у таких номінаціях, як: «Громадська робота», «Наукова робота», «Навчальна діяльність», «Спорт», «Волонтерська діяльність», «Дебатер року», «Культура і мистецтво», «Практикант року», «Профспілковий лідер року».

Кожен із номінантів – яскрава, харизматична особистість, яка розкрила свої таланти, наполегливою працею досягла значних успіхів у певному виді діяльності, зарекомендувала себе як справжній фахівець і прославила наш навчальний заклад за його межами. Але конкурс є конкурсом, тому й серед кращих необхідно було обрати лауретів. Цього року ними стали:

- Анжеліка Назаренко (факультет філології та історії, номінація «Громадська робота»);
- Яна Нікітіна (факультет педагогіки і психології, номінація «Наукова робота»);
- Ірина Горбачова (факультет природничої і фізико-математичної освіти, номінація «Навчальна діяльність» );
- Ганна Ситник (факультет педагогіки і психології, номінація «Спорт»);
- Маргарита Пузік (факультет філології та історії, номінація «Волонтерська діяльність»);
- Дар’я Бокова (Професійно-педагогічний коледж, номінація «Дебатер року»);
- Олександр Єгоров (факультет природничої і фізико-математичної освіти, номінація «Культура і мистецтво»);
- Сніжана Кучма (факультет початкової освіти, номінація «Практикант року»);
- Юлія Шаповал (факультет дошкільної освіти, номінація «Профспілковий лідер року»);
- Олександр Раковець (факультет технологічної та професійної освіти, номінація «Профспілковий лідер року»).

Крім того, за поданням керівництва університету отримає грамоту голови Сумської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток студентського руху, успіхи у навчанні та волонтерській роботі Ганна Чернобай, студентка факультету природничої і фізико-математичної освіти.

Церемонію нагородження здійснили начальник відділу молоді та спорту Глухівської міської ради Плотницький М.Г., проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Зінченко В.П., помічник ректора Любивий В.А., начальник навчального відділу Мамаєва Л.Т., старший викладач кафедри педагогіки та менеджменту освіти Шерудило А.В., співробітник Глухівського міського палацу культури Дзекелев Р.Є., студентський ректор Руденко Д.В.

На заході також було оголошено переможців цьогорічного шоу талантів «Нумо, першокурснику!», який відбувся 22 листопада:

«Вокал»
І місце – Ломакіна Дар’я (Професійно-педагогічний коледж)
ІІ місце – Коваленко Аліна (факультет початкової освіти)
ІІ місце – Петракова Єлизавета (факультет дошкільної освіти)
ІІІ місце – Залозна Євгенія (факультет дошкільної освіти)
ІІІ місце – Матосова Аліна (факультет природничої і фізико-математичної освіти)
«Вокал (малі форми)»
ІІІ місце – дует «Diamonds» (факультет філології та історії)

«Ведучі»
І місце – факультет філології та історії
ІІ місце – Професійно-педагогічний коледж
ІІІ місце – факультет природничої і фізико-математичної освіти

«Художнє читання»
ІІ місце – Авдасьова Владислава (факультет дошкільної освіти)
ІІІ місце – Дарковська Аліна (Професійно-педагогічний коледж)

«Хореографія»
І місце – колектив «Тачки» (факультет філології та історії)
ІІ місце – колектив факультету дошкільної освіти

«Театральне мистецтво»
ІІ місце – колектив факультету філології та історії
ІІІ місце – колектив Професійно-педагогічного коледжу

«Сценарне рішення»
І місце – факультет філології та історії
ІІ місце – факультет природничої і фізико-математичної освіти

«Сценічна майстерність»
Пилипенко Ірина (факультет філології та історії)

Під овації присутніх супроводжували церемонію нагородження номери художньої самодіяльності, підготовлені студентським активом.

Тож вітаємо номінантів і лауреатів та бажаємо їм подальших успіхів!

Служба зв’язків з громадськістю