ftpo mag sv 2018

22 грудня 2018 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка на кафедрі професійної освіти та комп`ютерних технологій відбувалися визначні події. Магістранти підійшли до фіналу навчання. Відбувся захист магістерських робіт групи 62 М-Пр(К) за спеціальністю 015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості). Усі студенти показали себе з кращого боку й успішно пройшли завершальний етап навчання.

Головою державної екзаменаційної комісії по захисту магістерських робіт була Єфіменко Тетяна Вікторівна (директор ДПТНЗ «Кролевецьке вище професійне училище»). Вона високо оцінила підготовку магістрів університету та актуальну тематику магістерських робіт. Окрім того, до складу членів комісії увійшли: канд. пед. наук, доцент, декан факультету, заступник голови комісії Ігнатенко С.В., канд. пед. наук, проф., зав. кафедри професійної освіти та комп`ютерних технологій Бондаренко М.І., канд. пед. наук, доц. кафедри професійної освіти та комп`ютерних технологій Васенок Т.М., канд. пед. наук, ст. викладач кафедри професійної освіти та комп`ютерних технологій Шелудько І.В.

Разом із якісними знаннями магістранти довели свою обізнаність у галузі швейного виробництва. У випускних роботах порушується питання впровадження новітніх інноваційних технологій під час конструювання та проектування одягу, удосконалення процесу виготовлення одягу, інноваційні технології виготовлення одягу в Україні.