ftpo mag bud 2018

20-21 грудня на факультеті технологічної і професійної освіти відбувся захист магістерських робіт за спеціальністю 015 Професійна освіта (Будівництво) студентами заочної та денної форм навчання.

До складу Державної екзаменаційної комісії, створеної наказом по університету № 379 від 26.11.2018 р., увійшли: Чумаков Леонід Володимирович, директор ПП «Акрополь-центр»; Бондаренко Микола Іванович, кандидат педагогічних наук, доцент, професор, завідувач кафедри професійної освіти та комп’ютерних технологій; Литвинова Наталія Вікторівна, асистент кафедри професійної освіти та комп’ютерних технологій; Перунок Олександр Миколайович, асистент кафедри професійної освіти та комп’ютерних технологій; Шарапова Олена Олегівна, секретар.

Відкрив роботу комісії із захисту магістерських робіт декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент Ігнатенко Сергій Віталійович, який зачитав витяг з розпорядження № 42 від 5.12.2018 р. та № 43 від 13.12.2018 р., про допуск до складання державної атестації студентів денної та заочної форм навчання, побажав усім плідної роботи, студентам – успішного захисту своїх робіт.

Фахівці професійної освіти (Будівництво). Викладачі закладів освіти. Інженери-педагоги у своїх доповідях-презентаціях магістерських робіт продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичної підготовки, висвітлили актуальні питання проведених наукових досліджень, відповіли на запитання членів комісії.

Комісія відзначила високий рівень підготовки магістерських робіт та практичну значущість результатів проведених досліджень. З-поміж найкращих виступів голова комісії відзначив роботи таких студентів: Адаменко Дарії Петрівни, Білоярцева Сергія Миколайовича, Дацюка Вадима Андрійовича, Дегтяря Миколи Миколайовича, Кузьминої Марини Миколаївни, Миколенка Максима Володимировича та ін.

Вітаємо студентів з успішним захистом магістерських робіт!

Бажаємо професійного зростання, сил і наснаги реалізувати в майбутній фаховій діяльності всі творчі й наукові задуми!