dypl mag 2019

15 січня 2018 року в конференц-залі університету відбулася урочиста церемонія з нагоди випуску магістрів.

Представники адміністрації університету, декани факультетів та викладачі випускових кафедр вручили випускникам омріяні дипломи.
Кращих студентів магістратури за особливі досягнення в науковій роботі, навчанні, спортивній і культурно-масовій діяльності було відзначено похвальними грамотами.
Церемонія вручення дипломів супроводжувалася мудрими настановами і щирими побажаннями успіхів у професійному та особистому житті.
Колектив художньої самодіяльності подарував присутнім музичні номери, які зірвали овації.
Отже, ще раз вітаємо випускників університету. Бажаємо їм рівної життєвої дороги, наукових здобутків, високих досягнень в усіх сферах їхньої діяльності.

Велично несіть із собою світоч вічної мудрості та передавайте його прийдешнім поколінням, будьте гідними випускниками Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, бережіть і примножуйте його славу та давні традиції.

Служба зв’язків із громадськістю