Den sob 2019

Щорічно 22 січня українці святкують День Соборності. Цього дня 100 років тому на Софійській площі в Києві відбулося урочисте проголошення «Акту Злуки», згідно із яким об’єдналися  в одній державі Українська Народна Республіка (УНР) і Західноукраїнська Народна Республіка (ЗУНР). Ця подія показала силу волі українського народу, його прагнення до єднання.

З нагоди свята студенти університету влаштували флешмоб. Об’єднавшись у серце, учасники заходу засвідчили соборність, незалежність України, а також згуртованість довженківців.

У гуртожитках університету відбулися покази історичних фільмів, приурочені до Дня Соборності.

Учасники літературно-мистецької студії «Слово» та Молодіжний центр виховного відділу університету долучилися до Всеукраїнської поетичної естафети «В єдності наша сила», яку започаткував Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Хай дух соборності увійде в кожен куточок нашої Вітчизни, адже в єднанні наші сила й майбутнє.

Служба зв’язків із громадськістю