tren ftpo 2019

31 січня 2019 р. в рамках діяльності наукової лабораторії  «Інноваційні технології навчання»  проведено тренінг для молодих педагогів університету «Використання технологій особистісно-орієнтованого навчання в освітньому процесі сучасного університету».

    Ініціював захід професор В. Ковальчук, завідувач кафедри професійної освіти та технологій с/г виробництва. З вітальним словом до учасників звернувся декан факультету технологічної та професійної освіти С. Ігнатенко, який наголосив на важливості таких заходів у розвитку педагогічної майстерності молодих педагогів та професійному розвитку. Актуальність питань, які порушувались в ході тренінгу зумовлені сучасними вимогами до педагогічної діяльності. На початку тренінгу учасники ознайомилися з природнім процесом навчання та особливостями кожного етапу для побудови ефективного заняття. Поетапне розгортання основної частини тренінгу було підпорядковано визначенню стилів навчання (за Д. Колбом), що визначаються на засадах свідомого розуміння процесів. В ході виконання тренінгових завдань учасники переконалися у впливі особистісних характеристик на ефективність заняття. На завершення тренінгу учасники використали сервіс Kahoot, який дозволяє створювати інтерактивні навчальні ігри. Такі ігрові форми роботи можна застосовувати у навчанні для перевірки знань студентів, організації наукової, методичної та організаційної роботи. 

    Використання інтерактивних методів і прийомів запропонованих тренером стало практичною демонстрацією педагогічної майстерності викладача вищої школи. А активність і зацікавленість учасників – головним і незаперечним підтвердженням актуальності таких заходів.

Автор : joomla блоги