den zak 2019

14 лютого відзначають День Святого Валентина.
У цей день закохані традиційно обмінюються подарунками, серед яких валентинки чи смаколики у формі серця, створюють один одному романтичну атмосферу.

Святковий настрій панував й у стінах університету. Так, Молодіжний центр виховного відділу, актив студентського самоврядування, студентська профспілка влаштували ярмарок із безкоштовним чаєм та кавою, а також створили фотозону, де кожен бажаючий міг зробити тематичні світлини.

На головній площі університету, на пішохідній частині Києво-Московської вулиці («стометрівці») студентами університету за сприянням Відділу молоді та спорту Глухівської міської ради був організований грандіозний флешмоб, у якому взяли участь більшість навчальних закладів міста (школи і ЗВО І-IV рівнів акредитації).
О 18:00 у 5 корпусі університету за підтримки народного депутата України А. Л. Деркача було проведено масштабну дискотеку за участю DJ Prohor та МС Andrey Kharkovets, у програмі якої були лед-фрік шоу «Pandorum», «Robocop Show». Надихали емоціями танцювальну залу й студенти університету разом із Молодіжним центром виховного відділу.

Ще раз вітаємо усіх зі святом! Кохайте і будьте коханими!

Служба зв’язків із громадськістю