afgan 2019

13 лютого в бібліотеці гуртожитку №2 відбувся вечір зустрічі студентів та воїнів-інтернаціоналістів «Ти вічний біль, Афганістан…».  Присутні мали змогу поспілкуватися з живими прикладами героїзму і самовіддачі – воїнами-афганцями Бондаренком Миколою Івановичем та Гайдук Аллою  Миколаївною, які  розповіли про події тієї жахливої війни.

Студенти університету подарували гостям заходу душевні вірші та пісні, присвячені афганським подіям, та зрозуміли: історія повторюється…

15 лютого викладачі, студенти університету та професійно-педагогічного коледжу долучилися до міського покладання квітів біля монумента воїнам-афганцям.

Хай буде вічний мир, мир у кожній родині, у кожному серці. Не забуваймо своїх героїв!