tren koval 2019

28 лютого в рамках діяльності наукової лабораторії «Інноваційні технології навчання» на факультеті технологічної і професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка проведено тренінг, присвячений одній із актуальних проблем освітнього процесу – «Формулювання навчальних результатів і завдань», «Технологія створення тесту». Ініціював захід завідувач кафедри професійної освіти та технологій с/г виробництва, доктор педагогічних наук,  професор В. Ковальчук.

Актуальність, динамічність, інтерактивність – характерні ознаки  проведеного тренінгу.

Перегляд короткометражного фільму Стівена Кові «Про важливість цілей» став на початку тренінгу його девізом. Інтерактивна гра «Я в освіті» спонукала учасників до активного спілкування щодо сучасного стану системи освіти і перспектив  її розвитку.

Під час наукового заходу В. Ковальчук залучив учасників  до  формування структурованих навчальних завдань за сучасним підходом, за яким  беруться до уваги чотири компоненти (A – audience – Аудиторія; B – behavior – Поведінка; C – conditions – Умови; D – degree of performance – Рівень успішності).

Обрана В. Ковальчуком технологія проведення тренінгу стала для його учасників практичною демонстрацією педагогічної майстерності викладача вищої школи.

А зацікавленість і активність учасників – головним і незаперечним підтвердженням актуальності і доцільності таких заходів.