olimp urok 2108

Міжнародний день студентського спорту відзначається в Україні з 2015 року і в цьому році в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка вирішили привернути увагу до студентського спорту як важливого компоненту спортивного руху в Україні в цілому за рахунок поєднання традиційного олімпійського театралізованого шоу («Олімпійський урок») та спортивного змагання – квесту «145 років – 145 разів».

Детальніше...

day sport 2018

Ранок вересневого дня наповнював дитячий сміх, молодіжний гомін багатьох сотень учасників фізкультурно-спортивного свята на міському стадіоні. Сонячне проміння вихоплювало прапори, різнобарвні кульки, усміхнені обличчя присутніх, в яких відчувалось прагнення бути серед найкращих, відчувати красу моменту – своєрідного апогею фізкультури і спорту місцевого рівня.

Детальніше...

1ver2018

1 вересня – сакральний початок нових звершень, досягнень та успіхів. Тримаючи в руках барвисті букети літа, ми зустрічаємо урочисту й сповнену натхненної праці осінь.

Детальніше...

diplomovana jun2018

27 червня 2018 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістрів у стінах Глухівського НПУ ім. О. Довженка. Документи про освіту отримали випускники факультету філології та історії, факультету природничої і фізико-математичної освіти, факультету початкової освіти, факультету технологічної та професійної освіти.

Детальніше...

12DSC 0841

24, 25 та 26 червня на факультеті технологічної та професійної освіти відбулися захисти кваліфікаційних дипломних робіт студентів 22-Т та 41-Т груп за напрямом підготовки 6.010103 Технологічна освіта.

Детальніше...

УАДО

ІІ Міжнародна наукова конференція Української асоціації дослідників освіти» (УАДО) «Імплементація європейських стандартів в українські освітні дослідження» відбулась на базі та за організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України в Києві 15 червня 2018 року. Захід у рамках проекту УАДО «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» (№ 587032-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-SUPPA) та співфінансується Програмою Erasmus+ Європейського Союзу.

Детальніше...

емре юккель

11 червня до Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка завітали колеги із Afyon Kocatepe University (Туреччина).

Детальніше...

компартивістика 2018

Викладачі кафедри іноземних мов та методики викладання взяли участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2018: трансформації та інновації в освіті у глобалізаційному світі», яка відбулась 7-8 червня 2018 р. в Інституті педагогіки НАПН України.

Детальніше...

Каштани 2018

З 21 по 26 травня 2018 року в Києві відбулася феєрична подія у молодіжному fashion-середовищі.

Детальніше...

мистер 2018

29 травня 2018 року у Міському палаці культури відбулось вибухове шоу, де за звання «Містер університету» зійшлися в битві 9 відчайдухів.

Детальніше...