prof 2018

Вибір професії – це важливий та відповідальний крок у житті кожної людини. Свідомий вибір формується у середній та старшій ланках школи, тому саме в цей період є важливим ознайомлення учнів із сучасними професіями, із основними тенденціями на ринку праці, та, що надзвичайно важливе, із тим, де можна здобути якісну освіту, яка допоможе стати висококваліфікованим фахівцем у певній галузі.

Детальніше...

25

1 листопада в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка вже традиційно відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Підготовка майстра виробничого навчання, викладача професійного навчання до впровадження в освітній процес інноваційних технологій».

Детальніше...

GB2.1

Завдяки  перемозі у грантовій програмі розвитку лідерського потенціалу університетів від Британської ради та Інституту вищої освіти НАПН України з темою «Університет як центр розвитку громади» команда Глухівського НПУ ім. О. Довженка з 22 по 28 жовтня 2018 року провела тиждень продуктивних зустрічей в одному з 10 кращих університетів Великобританії та одному з 200 кращих університетів світу – університеті Аберістуіт/Aberystwyth (Уельс).

Детальніше...

main2

24-25 жовтня 2018 року кафедрою іноземних мов та методики викладання було проведено І Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «СУЧАСНА ІНШОМОВНА ОСВІТА УКРАЇНИ ТА ЗАРУБІЖЖЯ: СТАН, ВИКЛИКИ І ПЕРСПЕКТИВИ» Співорганізаторами конференції виступили відділ порівняльної педагогіки інституту педагогіки НАПН України та Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Детальніше...

main1

Одним із напрямів діяльності студентського активу університету є його участь у волонтерській роботі. Сьогодні це потужний рух, який відіграє важливу роль у забезпеченні гуманітарної та благодійної допомоги й працює у сферах соціального захисту, охорони навколишнього середовища.

Детальніше...

main

У період з 15 по 19 жовтня 2018 року викладачі нашого університету к.п.н., ст. викладач Марєєва Т.В. (кафедра дошкільної педагогіки і психології) та к.п.н., ст. викладач Ігнатенко О.В. (кафедра теорії та методики початкової освіти) у рамках програми академічної мобільності викладачів Erasmus+ відвідали з робочим візитом Університет Афйон Коджатепе (Турецька Республіка).

Детальніше...

144 univeru

За традицією, 25 жовтня Глухівський національний педагогічний  університет імені Олександра Довженка відзначає свій День народження.

Детальніше...

pravo 2018

В університеті особлива увага приділяється правовому вихованню, оскільки права людини забезпечують реалізацію цінностей, що визначають європейську державу.

Детальніше...

zemka 2018

11 жовтня 2018 року відбувся захист дисертації Земки Оксани Валеріївни на тему «Формування підприємницької компетентності в майбутніх учителів технологій у процесі професійної підготовки» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – Теорія і методика професійної освіти.

Детальніше...

zadorozhna 11 10 2018

11 жовтня 2018 року відбувся захист дисертації Задорожної-Княгницької Леніни Вікторівни на тему «Теорія і методика деонтологічної підготовки менеджерів освіти в університетах» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – Теорія і методика професійної освіти.

Детальніше...