konf softskill 25.02.2021

25 лютого 2021 року в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток гнучких умінь (soft skills) у процесі освітньої діяльності: теорія і практика». Означена тематика зацікавила освітян, про це свідчить широке представницьке коло учасників конференції (301 особа) з понад 30 освітніх закладів.

Детальніше...

sem 18.02.2021

Сучасна соціокультурна ситуація в Українській державі потребує вчителя-словесника, який би був висококваліфікованим фахівцем, що володіє системними знаннями, навичками і вміннями з лінгвістичних, літературознавчих, психологічних, педагогічних наук, володіє ефективними сучасними методиками навчання та виховання. Усе це обумовило актуальність проведеної  17–18 лютого 2021 року в ННІ філології та історії ІІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції з міжнародною участю «Сучасні тенденції та перспективи мовно-літературної освіти в Україні».

Детальніше...

18.02.2021

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата вибрана не випадково, адже 15 лютого 1989 року завершилась радянська військова інтервенція в Афганістані. 

Детальніше...

zvit rektora2021

29 січня 2021 року в конференцзалі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулася Конференція трудового колективу, на якій було заслухано звіт ректора університету Курка Олександра Івановича, доктора історичних наук, професора, про виконання ним умов контракту з Міністерством освіти і науки України, Статуту навчального закладу, показників ефективності використання державного майна, показників ефективності підготовки науково-педагогічних кадрів через аспірантуру та докторантуру, видання підручників, посібників, науково-методичної літератури та дотримання законодавства у сфері діяльності вищого навчального закладу у 2020 році.

Детальніше...

TMU 2021

15 січня 2021 року відбулася Звітно-виборна конференція Наукового Товариства  студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених Глухівського НПУ ім. О. Довженка у форматі ZOOM-конференції за участю проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків професора Григорія Васильовича Луценка.

Детальніше...

18.12.2020

18-21 грудня 2020 року на факультеті технологічної і професійної освіти в режимі онлайн відбувся захист кваліфікаційної роботи здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю: 015 Професійна освіта (Технологія виробництва і переробки продуктів сільського господарства) денної й заочної форми навчання.

Детальніше...

konf 09.12.2020

9-10 грудня 2020 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулася ювілейна Х Міжнародна науково-практична інтернет - конференція молодих вчених та студентів «Глухівські наукові читання – 2020. Актуальні питання суспільних та гуманітарних наук».

Детальніше...

sem 25.11.2020

25 листопада 2020 року на базі  Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка зусиллями викладачів кафедри технологічної та професійної освіти відбувся традиційний регіональний науково-методичний семінар «Технологічна освіта в контексті концептуальних засад Нової української школи» в онлайн-форматі на платформі Zoom.

Детальніше...

 19.11.2020

Хоч пандемія COVID-19 і стала на заваді проведення конкурсу «Студент року – 2020», дух Міжнародного дня студентства лишається.

У цей святковий день традиційним є відзначення кращих здобувачів вищої освіти, які протягом року через активну громадянську позицію, своїми здібностями, талантами, вчинками, досягненнями у сферах навчання, науки,  стоячи в авангарді життя університету, сприяли формуванню його позитивного іміджу.

Детальніше...

erasmus plus

5 листопада 2020 року студенти-магістранти 2 курсу провели міжнародну конференцію «Навчання без кордонів з Erasmus+», присвячену International Erasmus+ Week в Україні за участі Даніеля Бльомерса –співробітника Европейської Комісії у Брюселі.

Детальніше...