бассейн відкриття

На виконання Меморандуму про співпрацю щодо ремонту басейну спорткомплексу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка в м. Кролевець від 29 грудня 2016 року, укладеного між університетом, підприємцями м. Кролевець, Кролевецькою райрадою та Кролевецькою міською радою, з метою формування фонду для укладання подальших договорів на виконання ремонтно-будівельних та монтажних робіт в басейні згідно плану робіт, складеного АГЧ університету, забезпечено виділення з місцевого бюджету коштів.

Детальніше...

Без имени 1

Декілька років назад зародилась ідея про співпрацю студентів ГНПУ ім. О. Довженка та вихованців творчого об’єднання «Перлина» Центру дитячої та юнацької творчості. За цей час творче об’єднання під керівництвом закоханої у свою працю Філатової Наталії Яківни отримало звання зразкового колективу.

Детальніше...

турбота 04.12.2017

В перший день зими, 01 грудня 2017 року (п’ятниця), в Глухівському національному педагогічному універистеті імені Олександра Довженка в корпусі № 5 (аудиторія № 510) відбулася презентація книги пані Олени Стрельник «Турбота як робота».

Детальніше...

 семінар

22 листопада кафедра технологічної і професійної освіти факультету технологічної і професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка гостинно відкрила двері для учасників обласного науково-методичного семінару «Технологічна освіта у національно-культурному становленні молоді».

Детальніше...

від вузу до вузу 2017

27 листопада Глухівський НПУ ім. О. Довженка вкотре взяв участь у обласному проекті «Від вузу до вузу». Студенти з усіх навчальних закладів Сум зібрались в стінах альма матер.

Детальніше...

міжнародна конф ФТПО

14-15 листопада на факультеті технологічної та професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка пройшла ІІІ Міжнародна інтернет-конференція «Актуальні проблеми професійної підготовки майбутніх учителів технологій та педагогів професійного навчання у вищих навчальних закладах».

Детальніше...

барви осені 2017

21-22 листопада 2017 року в Європейському університеті (м. Київ) відбувся ХХ Міжнародний фестиваль-конкурс студентської художньої творчості «Барви осені 2017». Фестиваль зібрав таланти з понад 14 вищих навчальних закладів України.

Детальніше...

захист 09

09 листопада 2017 року відбувся захист дисертації Майданик Олени Василівни.

Детальніше...

gthijrehcybr
Конкурс талантів «НУМО, ПЕРШОКУРСНИКУ» ще довго на підвищених емоціях обговорюється у народі, бо це вже з десяток років є стартовою традицією в університеті – дебютом для новачків! Це вечір, коли вболівають не поза очі, а кричать і аплодують не шкодуючи себе! Хочемо разом з вами привітати факультети з переможцями, бо, перш за все, це командна перемога – командна радість!

Детальніше...

студміс 2107

Студентка факультету педагогіки та психології Віталіна Полякова, титулована як «Міс університету – 2017 та «Студміс Сумщини – 2017», продовжила свою творчу історію таланту та привабливості на найвищому рівні.

Детальніше...