frisbi 2019

21-22 травня 2019 року уперше викладачами кафедри безпеки життєдіяльності, фізичного виховання та здоров’я людини було проведено змагання з АЛТИМАТУ (фрізбі)  серед студентів, які проживають в гуртожитках та на квартирах Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Детальніше...

pids ol 2019

Відбулося підведення підсумків, нагородження учасників та урочисте закриття II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка».

Детальніше...

den evropu 2019

17 травня відшуміло на все місто свято Дня Європи. Вулицями Глухова крокував костюмований парад від учнівської та студентської молоді міста, які показали традиції, пісенну й танцювальну культуру, кухню європейських країн.

Детальніше...

zakx koshuk

16 травня 2019 року відбувся захист дисертації Кошука Олександра Богдановича на тему: «Теоретичні і методичні засади формування професійної компетентності майбутніх фахівців із агроінженерії» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Детальніше...

zakx pavlova

16 травня 2019 року відбувся захист дисертації Павлової Олени Геннадіївни на тему: «Педагогічні умови формування професійної мотивації до педагогічної діяльності в майбутніх учителів початкових класів», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Детальніше...

viz vukl z tur 2019

Глухівський національний університет імені Олександра Довженка вкотре приймає гостей з Туреччини. Цього разу до нас завітала викладач з університету Ондокуз Майїс (м. Самсун).

Детальніше...

tennis 2019

16 травня 2019 року уперше викладачами кафедри безпеки життєдіяльності, фізичного виховання та здоров’я людини було проведено змагання з дартсу серед студентів, які проживають в гуртожитках та на квартирах Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Змагання проходили в атлетичному залі гуртожитку № 1. У них взяли участь понад 30 студентів. Переможці були нагороджені солодкими призами та грамотами.

Детальніше...

ol ped 2019

15 травня в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка розпочато Всеукраїнську студентську олімпіаду з навчальної дисципліни «Педагогіка», що проводиться у формі масових очних змагань майбутніх педагогів. Метою проведення зазначених змагань є пошук обдарованих студентів – майбутніх педагогів, розширення взаємозв’язків між закладами вищої освіти України, спрямованих на формування нової генерації педагогів, популяризація національної освіти.

Детальніше...

den peremogu 2019

Цього року 9 травня в Україні відзначають 74-у річницю перемоги у Другій світовій війні.

Детальніше...

mis univer 2019

23 квітня у Міському палаці культури Молодіжний центр виховного відділу провів конкурс краси «Міс університету – 2019», у якому взяли участь представниці різних факультетів університету та професійно-педагогічного коледжу

Детальніше...