pershokursn 2019

7 листопада 2019 року в актовій залі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбувся щорічний конкурс «Нумо, першокурснику!». Це фестиваль талантів, на який чекають, до якого ретельно готуються, який змушує хвилюватися, прискорюючи ритм сердець, адже на сцені запалюються нові зірки.

Детальніше...

pidv kval

На базі Центру допрофесійної та післядипломної освіти Глухівського НПУ ім.О.Довженка 01 листопада 2019 року розпочали свою роботу за акредитованими освітніми програмами курси підвищення кваліфікації для вихователів закладів дошкільної освіти, вчителів закладів загальної середньої освіти, майстрів виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти. П’ятдесят п’ять слухачів із Глухова і Глухівського району, Ямполя, Путивля, Середино-Буди, Зноб-Новгородського удосконалюватимуть раніше набуті компетентності і набуватимуть нових компетентностей у межах професійної діяльності з урахуванням вимог відповідного професійного стандарту.

Детальніше...

sem ftpo 2019

01 листопада в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка вже традиційно відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Підготовка майстра виробничого навчання, викладача професійного навчання до впровадження в освітній процес інноваційних технологій».

Детальніше...

viz z min 2019

28-29 жовтня Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка став майданчиком для підготовки кандидатів у експерти з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Тренінг проводили доцент кафедри технологічної і професійної освіти Глухівського НПУ ім. О. Довженка Олена Мельник та представник секретаріату Національного агентства Микита Євстіфеєв. Цей захід став одним із серії регіональних тренінгів, присвячених формуванню культури якості у вищій освіті й нової системи акредитації.

Детальніше...

vidznach 145 univer

25 жовтня 2019 року відбулося святкування 145-ї річниці Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

За роки роботи навчального закладу яких тільки не було пертурбацій, зумовлених викликами історії, але дещо залишилося незмінним: усі, хто працює та навчається в університеті, його випускники, які прийшли, щоб привітати нашу альма-матер, – це одна, дружня родина ДОВЖЕНКІВЦІВ!

Детальніше...

145 univer

Горді якнайщиріше вітати велику й потужну освітянську родину Глухівського НПУ ім.О.Довженка із його Днем народження! 

Щасливі віншувати з ювілеєм Усіх, чиє життя і професійно-творча діяльність мудро й успішно пов’язалися з найстарішим і наймолодшим світочем педагогічної освіти, храмом науки і знань – Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка.

Детальніше...

9 dovg chit

Кожна історія має свій початок, не є винятком і Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка. Життєпис нашого навчального закладу розпочався 145 років тому. Саме тоді, у таку саму, як і тепер, золотостиглу осінь, 25 жовтня 1874 року був заснований Глухівський учительський інститут, що згодом зазнав іще кілька перейменувань. 108 років тому поріг інституту перетнув худорлявий сором'язливий юнак із Сосниці, ім'я якого через певний час згадуватиметься виключно з означенням «геній світового кінематографа» та буде вкарбоване в офіційну назву вишу, що дав йому дорогу в життя.

Детальніше...

konf fizmat

Починаючи з 2015 року, стало вже традицією кожні два роки зустрічатися в Глухові освітянам і науковцям природничого напряму, щоб обмінятися досвідом, напрацюваннями, досягненнями в контексті наукового і освітнього супроводу стратегії сталого (збалансованого) розвитку України.

Отож, 10-11 жовтня 2019 року на факультеті природничої і фізико-математичної освіти відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «ПРИРОДНИЧА ОСВІТА І НАУКА ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ».

Детальніше...

vshan den zax victh

14 жовтня 2019 року колектив та студентство Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка долучилися до відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Детальніше...

koz zab ftpo

10 жовтня 2019 року на факультеті технологічної і професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулося спортивно-культурне свято «Козацькі забави», присвячене дню захисника України та Українського козацтва , що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці.

Детальніше...