аня гриша

Досвід міжнародного академічного обміну студентів спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (Англійська)) Бондаревої Анни та Кушніра Григорія.

Детальніше...

щербакова

Щербакова Дана, студентка спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (Англійська)), уже два місяці навчається в університеті Ондокуз Майїс (Туреччина) в рамках міжнародної програми академічної мобільності Erasmus+.

Детальніше...

kaf tpo

З 26.02.2018 р. по 02.03.2018 р. у Глухівському НПУ ім. О. Довженка на факультеті технологічної та професійної освіти проходив тиждень кафедри технологічної та професійної освіти. Було складено план заходів, до проведення яких долучилися не лише студенти та викладачі кафедри, а й запрошені фахівці в певній галузі.

Детальніше...

krivonos

В Естонії з 26.02 по 04.03.2018 р. пройшов юніорський чемпіонат світу з біатлону серед юнаків та дівчат. В ході  змагань серед юнаків та дівчат (до 19 років), а також серед юніорок (до 21 року)  було розіграно 16 комплектів нагород, по 4 в індивідуальній гонці, спринт, гонці-переслідування  та естафеті.

Детальніше...

конф викл 2108

З метою підведення підсумків наукової роботи викладачів за 2017 рік, обміну досвідом наукової та освітянської діяльності, підвищення рівня освітньої та фахової підготовки науково-педагогічних кадрів, залучення молодих науковців до дослідницької діяльності 27-28 лютого 2018 року відбулася звітна науково-практична конференція викладачів, докторантів та аспірантів Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка «Підготовка педагогічного працівника до роботи в новій українській школі».

Детальніше...

міс університету 2018

Креативності працівників молодіжного центру виховного відділу Глухівського НПУ ім. О. Довженка у підготовці до конкурсу «Міс університету» годі й дивуватись. Ця подія стала вже настільки популярною, що з кожним роком кількість учасниць перевищує умовну межу «Більше, ніж одна» представниця від факультету. Дівчата, натхненні виступами своїх попередниць, з легкістю погодилися на випробування, аби приміряти на себе титул «Міс університету – 2018».

Детальніше...

карате 2018

Активний вплив на формування та розвиток особистості у вищому навчальному закладі справляє не лише виконання навчального плану, а й вагомий комплекс виховного спрямування (позанавчальної роботи), особливістю якого з врахуванням змін в підходах до організації освітнього процесу стає інтерактивність і практика застосування навиків, вмінь, що поєднують в собі фізичну культуру і спорт та духовний розвиток.

Детальніше...

стажування Щербакова

Враження про перебування за програмою обміну Erasmus+ студентки факультету філології та історії Дани Щербакової, яка протягом семестру навчається в університеті Ондокуз Маїс (Туреччина).

Детальніше...

еко дебати 2018

Дебати як форма комунікації супроводжують людей починаючи з дитячого віку і до старості, незалежно від сфери діяльності, в публічній чи то побутовій площині.

Детальніше...

захист 15.02.2018

15 лютого 2018 року відбувся захист дисертації Погорілої Наталії Іванівни на тему: «Педагогічні умови формування професійної компетентності майбутніх агротехніків у аграрних коледжах», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Детальніше...