dypl mag 2019

15 січня 2018 року в конференц-залі університету відбулася урочиста церемонія з нагоди випуску магістрів.

Детальніше...

zvit rektor 2019

11 січня 2019 року в конференц-залі корпусу № 1 університету відбулося розширене зібрання Конференції трудового колективу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, на якій було заслухано звіт ректора університету Курка Олександра Івановича, доктора історичних наук, професора, про виконання ним умов контракту з Міністерством освіти і науки України, Статуту навчального закладу, показників ефективності використання державного майна, показників ефективності підготовки науково-педагогічних кадрів через аспірантуру та докторантуру, видання підручників, посібників, науково-методичної літератури та дотримання законодавства у сфері діяльності закладу вищої освіти у 2018 році. 

Детальніше...

ftpo mag bud 2018

    20-21 грудня на факультеті технологічної і професійної освіти відбувся захист магістерських робіт за спеціальністю 015 Професійна освіта (Будівництво) студентами заочної та денної форм навчання.

Детальніше...

kino

    У період з 07 листопада по 19 грудня 2018 року на базі Глухівського НПУ ім. О. Довженка (на виконання договору 9-Ф «Про проведення 15-го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка», укладеного з Творчою спілкою «Сумська обласна організація кіноосвіти», що є офіційним представником кінофестивалю у Сумській області) було організовано 13 кіносеансів, на яких продемонстровано 14 фільмів.

Детальніше...

ftpo mag sv 2018

    22 грудня 2018 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка на кафедрі професійної освіти та комп`ютерних технологій відбувалися визначні події. Магістранти підійшли до фіналу навчання. Відбувся захист магістерських робіт групи 62 М-Пр(К) за спеціальністю 015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості). Усі студенти показали себе з кращого боку й успішно пройшли завершальний етап навчання.

Детальніше...

ftpo mag mex 2018

    20-22 грудня 2018 року на факультеті технологічної і професійної освіти відбувся захист магістерських робіт за спеціальністю: 015 Професійна освіта, спеціалізації: Технологія виробництва і переробки продуктів сільського господарства.

Детальніше...

ftpo mag 2018

    20 грудня на кафедрі технологічної і професійної освіти факультету ТПО відбувся захист магістерських робіт заочної форми навчання на здобуття освітнього ступеня магістр за спеціальністю 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології).

Детальніше...

image34.mp4 snapshot 00.33 [2018.12.21 10.15.42]  

  У цей чудовий зимовий день  - День Вашого народження – прийміть сердечні вітання від колективу найріднішого для Вас навчального відділу.

    Цей прекрасний життєвий ювілей - чудова можливість адресувати Вам, дорога Галино Петрівно, слова глибокої шани і подяки за Вашу невтомну багаторічну працю, високий професіоналізм, наполегливість і мудрість, чуйність і принциповість, доброту і вимогливість. Минуло багато років з того часу, як Ви, молода і  вродлива, переступили поріг нашого навчального закладу, поєднавши свою долю із найстарішим педагогічним закладом України.  І з того часу Ваша фаховість і гуманність, життєві знання і досвід, доброта і людяність забезпечили Вам шану і повагу серед викладачів, співробітників, студентів університету. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і  досягати разом професійних висот.

    Ваші колеги, друзі, рідні і близькі люди знають і цінують Вас як мудрого наставника і порадника, вдумливого науковця і філолога, чуйного педагога і психолога, чарівну жінку, кохану дружину, люблячу маму, турботливу доньку і сестру, ніжну і лагідну хрещену. Багатство Вашої душі, толерантність, відкритість, чуйність до оточуючих роблять надзвичайно приємною кожну хвилину спілкування з Вами. Ви все життя навчаєтеся самі і навчаєте інших, що є ознакою справжнього педагога.

    Вітаючи Вас з Ювілеєм, хочеться сказати чимало теплих і добрих слів такій прекрасній жінці, як Ви. Міцного здоров’я, квітучої весни в душі, тепла рідних, взаєморозуміння та щирості, безлічі  щасливих моментів, здійснення мрій, безперервного позитивного потоку подій, всепоглинаючої і справжньої любові. І найголовніше - залишатися такою ж природною, чуйною і привабливою!

Зі щирою повагою і любов’ю – Ваш навчальний відділ

debaty 2018

    Освітня технологія «Дебати» відноситься до розряду тих, що виконують місію активізації молоді, пробуджують лідерів у молодіжному середовищі, вчать здатності переконувати і наполегливо йти до реалізації ідеї, набувати ознак професіонала, що володіє комунікативною компетентністю.

Детальніше...

pravo 2018

Права і свободи людини є органічною складовою частиною особистості, що проживає у правовій державі. Знати свої права й обов’язки повинен кожен громадянин, тому університет як осередок знань та культури приділяє значну увагу й правовому вихованню студентської молоді, що передбачає формування гуманістичного світогляду, знань й поваги до законів людського співжиття.

Детальніше...