ol urok2019

Студенти та викладачі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка та професійно-педагогічного коледжу долучилися до проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

Детальніше...

dovgenko125

Традиційно на початку осені, в пору бабиного літа український народ святкує роковини з дня народження уславленого земляка – Олександра Петровича Довженка.  Цьогоріч гостинна Сосниця – мала Батьківщина генія – 10 вересня зустрічала гостей.

Детальніше...

dovg125

У рамках заходів із відзначення 125-ї річниці з дня народження Олександра Довженка у професійно-педагогічному коледжі університету під керівництвом викладача Тетяни Бикової для студентів навчального закладу пройшов майстер-клас із виготовлення хенд-мейд сувенірної продукції.

Детальніше...

siveretnofest 2019

6 вересня у Глухові гостинно відкрив свої двері фестиваль народної творчості «СіверЕтноФест».

Детальніше...

tygdprava 2019

У рамках Тижня права, приуроченого до Дня знань, 3 та 4 вересня 2019 року виховний відділ університету організував та провів бесіду-лекцію «Профілактика правопорушень у молодіжному середовищі» для студентів гуртожитків № 1 і № 2. До участі в ній було запрошено старшого інспектора Глухівського відділу поліції, майора Олега Миколайовича Кугая та інспектора з ювенальної превенції сектору превенції Глухівського відділу поліції Крістіну Олександрівну Демченко.

Детальніше...

persh 2019

2 вересня 2019 року студенти-першокурсники Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка зустрілися з адміністрацією університету, керівниками структурних підрозділів та представниками студентського самоврядування. Зустріч відбулася у рамках урочистостей із нагоди Дня знань.

Детальніше...

1Ver 2019

1 вересня 2019 року студенти, викладачі та працівники Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка долучилися до заходів, присвячених Дню міста.

Детальніше...

200Kulish

З нагоди 200-річчя від дня народження відомого письменника, педагога, фольклориста, мовознавця, етнографа, перекладача, редактора, літературного критика Пантелеймона Куліша 7–9 серпня 2019 року на Сумщині і Чернігівщині проведено низку культурно-мистецьких заходів, учасниками яких стали викладачі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Детальніше...

02.08.2019

З 1 по 2 серпня 2019 р. у Глухівському національному педагогічному університеті гостювала делегація з університету Афйьон Коджетепе (Туреччина) в особах: Доктора технічних наук Айхана Ерола, та доцентів Ахмета Йонеткена та Гюнгур Пешмен в в рамках партнерських відносин.

Детальніше...