zakx luchenko 2019

14 березня 2019 року відбувся захист дисертації Луценко Галини Василівни на тему: «Теоретико-методичні засади професійної підготовки майбутніх інженерів в умовах проектно орієнтованого навчання» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Детальніше...

zakx kondratenko 2019

14 березня 2019 року відбувся захист дисертації Кондратенко Тетяни Володимирівни на тему: «Формування економічної компетентності майбутніх учителів технологій у процесі фахової підготовки» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Детальніше...

maslyana 2019

Масляна – одне з найпопулярніших народних слов’янських свят, яке дійшло до нас ще з язичницьких часів. Воно символізує проводи зими та очікування весни. Цього року Масляна триває з 4 по 10 березня, після чого починається Великий піст.

Детальніше...

tren koval 2019

28 лютого в рамках діяльності наукової лабораторії «Інноваційні технології навчання» на факультеті технологічної і професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка проведено тренінг, присвячений одній із актуальних проблем освітнього процесу – «Формулювання навчальних результатів і завдань», «Технологія створення тесту». Ініціював захід завідувач кафедри професійної освіти та технологій с/г виробництва, доктор педагогічних наук,  професор В. Ковальчук.

Детальніше...

konf now shk 2019

З метою підведення підсумків наукової роботи викладачів за 2018 рік, обміну досвідом наукової та освітянської діяльності, представлення результатів наукових та методологічних досліджень професорсько-викладацького складу Університету, підвищення рівня освітньої та фахової підготовки науково-педагогічних кадрів, залучення молодих науковців до дослідницької діяльності 21-22 лютого 2019 року відбулася звітна науково-практична конференція викладачів, докторантів та аспірантів Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка «Нова українська школа і підготовка педагога».

Детальніше...

int konf 2019

    21 лютого – в Міжнародний день рідної мови – на факультеті філології та історії Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Сучасні тенденції та перспективи мовно-літературної освіти в Україні».

Детальніше...

den zak 2019

14 лютого відзначають День Святого Валентина.
У цей день закохані традиційно обмінюються подарунками, серед яких валентинки чи смаколики у формі серця, створюють один одному романтичну атмосферу.

Детальніше...

tren ftpo 2019

31 січня 2019 р. в рамках діяльності наукової лабораторії  «Інноваційні технології навчання»  проведено тренінг для молодих педагогів університету «Використання технологій особистісно-орієнтованого навчання в освітньому процесі сучасного університету».

Детальніше...