зустріч з першокурсниками 2017

11 серпня відбулася зустріч першокурсників з адміністрацією Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Детальніше...

волосюк панор15 червня 2017 року у спеціалізованій вченій раді Д 56.146.01 відбувся захист дисертації Волосюк Тетяни Вікторівни

Детальніше...

осадча панор

15 червня 2017 року у спеціалізованій вченій раді Д 56.146.01відбувся захист дисертації Осадчої Маргарити Володимирівни

Детальніше...

1

Кафедра технологічної і професійної освіти ГНПУ ім. О.Довженка, яку очолює доктор педагогічних наук, професор Курок В.П., тісно співпрацює з Духовно-просвітницьким центром при Соборі Трьох Анастасій, директором якого є Решетнікова С.В.  Детальніше...

баскетбол2017

25 червня 2017 року університет гостинно приймав учасників турніру з баскетболу серед чоловічих команд на Кубок Сумського обласного відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Ніхто, крім нас», присвяченого Дню Конституції України.

Детальніше...

ніч кіно

…Люди дивляться сни і кіно, а коли всю ніч – конкурсний кінопоказ в рамках Всеукраїнського кінофестивалю короткометражних фільмів «Відкрита Ніч. Дубль 20», – тоді не до сну. Вчергове підтвердили тезу про те, що мистецтво потребує жертв? Ні, отримали масу позитивних емоцій протягом червневої ночі, дивлячись кіно та п’ючи чай з печивом та цукерками, насолоджуючись ніжним акомпанементом літнього дощику та тьохканням солов’їним під ранок.

Детальніше...

генднрний хакатон

Чи існують межі в системі поширення гендерної культури? Чи можливі поєднання зусиль фахового кола різних галузей креативного сприяння дифузії інновацій? Ми даємо стверджувальну відповідь.

Детальніше...

студміс2017

Студентка факультету педагогіки та психології Полякова Віталіна на конкурсі «Студміс Сумщини‒2017» здобула перемогу і тепер носить титул першої красуні області!  Детальніше...

мистер2017

Шоу-конкурс талантів «Містер університету – 2017» цьогоріч має другу назву «Feel my style»! Адже учасники шоу випробували на собі  модні стильові експерименти організаторів – від вуличного стилю до вершини галантності!

Детальніше...

Без имени 4

Університет справедливо розглядається як потужний науково-методичний та науково-дослідницький центр, що активно впливає на розвиток регіону, а саме – півночі України. І мова не лише про освітнє середовище. Не існує таких тем (від релігії і до економіки та проблем сталого розвитку глобального рівня), які б не цікавили колектив та не набували дієвого імпульсу на шляху розв’язання складних варіативів в процесі пізнання та пошукової активності з метою розвитку громад.

Детальніше...
Адреса: вул. Києво-Московська, 24,
м.Глухів, Сумська обл., 41400.
Загальний відділ: (05444) 2-34-74,
Приймальна комісія: (05444) 2-33-61
е-mail: gnpuoffice@gmail.com

We Are Social