18.05.2022

13 травня 2022 року на факультеті технологічної і професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток педагогічної майстерності майбутнього педагога в умовах освітніх трансформацій», ініціатором проведення якої стала кафедра професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва.

Детальніше...

05.05.2022

5 травня 2022 року о 10.00 год. в Університеті було проведено в змішаному режимі інформаційно-просвітницький захід для учасників освітнього процесу, співробітників університету з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

До заходу долучився начальник другого державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Дмитро Анатолійович Гончаров.

Детальніше...

den ednanya 2022

Згідно Указу Президента України № 53 від 14 лютого 2022 року, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, 16 лютого визначено Днем єднання, єднання всієї України.

Детальніше...

17.02.2022

Ці слова з гімну нашого університету можна вважати лейтмотивом наукового форуму, що відбувся 17–18 лютого 2022 року в ННІ філології та історії – ІV Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні тенденції та перспективи мовно-літературної освіти в Україні». Прикметно, що захід відбувається напередодні Міжнародного дня рідної мови, який згідно з рішенням ЮНЕСКО відзначають щороку 21 лютого.

Детальніше...

16.02.2022

 

16 лютого 2022 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка за ініціативи ННІ Педагогіки і психології, завідувача кафедри педагогіки і психології початкової освіти проф. Бірюк Л. Я. відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток гнучких умінь (softskills) у процесі освітньої діяльності: вітчизняний та зарубіжний досвід». 

Детальніше...

zvit 2022

31 січня 2022 року відбулася Конференція трудового колективу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, на якій було заслухано звіт ректора Курка Олександра Івановича, доктора історичних наук, професора, про виконання ним умов контракту з Міністерством освіти і науки України, Статуту навчального закладу, показників ефективності використання державного майна, показників ефективності підготовки науково-педагогічних кадрів через аспірантуру та докторантуру, видання підручників, посібників, науково-методичної літератури та дотримання законодавства у сфері діяльності вищого навчального закладу у 2021 році. 

Детальніше...

mag 2022

У Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам. Захід був організований із дотриманням протиепідемічних правил: попередня реєстрація учасників; температурний скринінг; використання засобів індивідуального захисту, антисептиків; соціальна дистанція тощо. З метою недопущення виникнення великого скупчення людей вручення дипломів ОС «Магістр» відбувалося впродовж двох днів у конференц-залі університету: 20.01.2022 – факультет технологічної і професійної освіти, факультет природничої і фізико-математичної освіти, ННІ філології та історії; 22.01.2022 – ННІ педагогіки і психології, факультет дошкільної освіти.

Детальніше...

22.01.2022

22 січня учасники освітнього процесу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка та Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка» взяли участь в урочистому мітингу з нагоди Дня Соборності України.

Детальніше...

21.01.2022

На сучасному етапі розвитку України, коли існує пряма загроза денаціоналізації, втрати державної незалежності та потрапляння під вплив держави-агресора, виникає нагальна необхідність переосмислення зробленого і здійснення системних заходів, спрямованих на посилення патріотичного виховання – формування нового українця, який діє на основі національних та європейських цінностей.

Саме тому 21 січня до Дня Соборності України проведений патріотично-виховний захід «Бути разом» за участі доктора педагогічних наук, завідувача кафедри історії, правознавства та методики навчання Гриценка Андрія Петровича.

Детальніше...

zustr 24.12.2021

Почесний професор нашого університету Вольф Бльомерс провів чергову лекцію з елементами дискусії для здобувачів вищої освіти Навчально-наукового інституту філології та історії, які опановують іноземні мови. Всі учасники он-лайн зустрічі мали можливість як досягти певних професійних результатів у вдосконаленні мовленнєвих вмінь та навичок, так і реалізувати реальні комунікативні ситуації із залученням принципу активності (емоційної та мовленнєвої).

Детальніше...