Я завжди мріяла стати вчителем, тому вирішила вступати до ГНПУ. Педагогіка – невід’ємна частина мого життя. У 2017 році закінчила факультет «Початкової освіти» за кваліфікацією вчитель початкової школи. У 2018 році здобула ступінь магістра за спеціальністю 073 Менеджмент освітня програма «Управління навчальним закладом», професійна кваліфікація «Керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання)».

61426385

На даний час працюю вчителем початкових класів і озираючись назад, я відчуваю гордість за свій вибір. Щаслива, що всі ці роки навчалася у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка. І тільки тепер застосувавши всі здобуті теоретичні знання на практиці можу із впевненістю сказати, що все це було недаремно! Університетські програми надали безцінні знання з педагогіки, психології, основ управління. Заклад пропонує безліч додаткових позакласних заходів доступних студентам. Навчання тут дійсно дозволило мені потрапити в дружню студентську спільноту з історично багатим, автентичним українським підґрунтям.

Основне, що запам’яталося – це простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри. Відкрите та щире ставлення викладачів до нас, студентів, сприяло формуванню дружньої атмосфери у колективі, заохочувало до здобуття знань.

Дякую всім, хто був зі мною всі ці роки, всім хто підтримував, вірив, всім хто був прикладом та наставником!!!

 

Автор : joomla блоги